reklama

WhatsApp testuje nové funkce pro efektivnější blokování spamujících kontaktů

WhatsApp testuje nové funkce pro efektivnější blokování spamujících kontaktů
2023-01-15T19:30:46+01:00
• 15. 1. 2023

Zdroj: Dotekománie

Již delší čas jsme na našem webu nepřinesli informace o tom, že by WhatsApp testoval nějakou novinku ve svém aplikaci. Po novém roce ale přeci jen přichází jedna čerstvá, kterou objevil web WABetaInfo. WhatsApp pravděpodobně testuje lepší možnosti, jak blokovat spamující kontakty.

WhatsApp vylepšuje funkce blokování kontaktů

Vzhledem k tomu, že je WhatsApp nejpopulárnější platformou pro komunikaci, je logické, že přitahuje spammery, kteří rozesílají na kontakty nevyžádané zprávy. V beta verzi aplikace WhatsApp  pro Android s číslem sestavení 2.23.2.5 se objevily dva nové způsoby, jak je možné zablokovat kontakt, od kterého si nepřejeme dostávat zprávy.

wa spam 620x1378x wa spam1 620x1382x

Zdroj: WABetaInfo

TlaÄŤĂ­tko „Blokovat“ se objevuje jednak v náhledu zprávy, kterĂ˝ vyskoÄŤĂ­ v oznamovacĂ­m centru. DruhĂ˝ zpĹŻsob, jak zablokovat kontakt, se objevuje přímo v seznamu chatĹŻ, kde v rozbalovacĂ­ nabĂ­dce v pravĂ©m hornĂ­m rohu pĹ™ibyla nová moĹľnost blokovánĂ­. NovĂ˝ zpĹŻsob zablokovánĂ­ kontaktu by tak mÄ›l bĂ˝t mnohem jednodušší, neĹľ stávajĂ­cĂ­ zpĹŻsob. Jakmile budou funkce řádnÄ› otestovány, brzy se následnÄ› dostanou ke všem uĹľivatelĹŻm.

Zdroj: androidpolice.com

logo-app WhatsApp Messenger WhatsApp Inc. Zdarma ANDROID logo-app WhatsApp Messenger Developer Zdarma iOS
reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim