reklama

iPhone 15 Pro a Pro Max – poodhalujĂ­ se náznaky specifikacĂ­ aktualizováno

iPhone 15 Pro a Pro Max – poodhalujĂ­ se náznaky specifikacĂ­ [aktualizováno]
2023-01-29T16:30:12+01:00
• 29. 1. 2023

iPhone 14 Pro; zdroj: Dotekománie

1

Aktualizováno 29. 1.

Začínají se objevovat i náznaky specifikací, podložené o údajné schémata novinek. Tentokrát se dozvídáme, že by právě jen modely Pro měly disponovat WiFi 6E, zatímco běžné modely budou mít WiFi 6. Tento rozdíl pro některé nebude nějak markantní, ale právě WiFi 6E mají nabídnout podporu pro 6GHz frekvenci, což jim umožní dosahovat větší datové propustnosti a také rychlosti při kratších vzdálenostech.

Apple iPhone 15 Pro WiFi 6E 800x451x

Zdroj: fonearena (se souhlasem)

Teoreticky tak bude možné používat WiFi 6E i pro chytré brýle, o čemž se spekuluje nějakou dobu. Současně by to znamenalo, že základní model nebude mít takovou podporu.

Původní článek 25. 1.

S tím, jak se bude blížit termín uvedení nových iPhonů, se budeme stále častěji dozvídat nové informace o jejich designu a specifikacích. Podle uniklých informací společnosti ShrimpApplePro by nadcházející iPhony 15 neměly doznat zásadních designových změn až na vyšší modely Pro a Pro Max, kde bychom se změn mohli dočkat.

Nové úniky kolem iPhonů 15

Podle nejnovějších informací by iPhony 15 Pro a Pro Max (Ultra) mohly obdržet tenčí rámečky a zaoblenější hrany, než stávající řada. Uniklé informací tvrdí, že by iPhony 15 a 15 Pro měly mít stejnou velikost displeje, jako aktuální iPhony, tedy úhlopříčku 6,1 palců. Modely iPhone 15 Plus a 15 Pro Max (Ultra) by pak měly disponovat úhlopříčkou 6,7 palců.

iPhone 15

Zdroj: Dotekomanie

Informace od ShrimpApplePro tvrdĂ­, Ĺľe by modely Pro a Pro Max (Ultra) mohly obdrĹľet tenÄŤĂ­ rámeÄŤky a oblejší hrany. DesignovÄ› by se tak mohly pĹ™iblĂ­Ĺľit konceptu Apple Watch. UniklĂ© informace dále tvrdĂ­, Ĺľe všechny iPhony 15 by mÄ›ly mĂ­t Dynamic Island a ochranou vrstvu displeje – Ceramic Shield. TermĂ­n pĹ™edstavenĂ­ novĂ˝ch iPhonĹŻ se blíží. OÄŤekáváme, Ĺľe budou standardnÄ› uvedeny v září, a proto se mĹŻĹľeme těšit na další uniklĂ© informace a snĂ­mky.

Zdroje: fonearena.com, fonearena.com

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Martin Jeřábek

29. 1. 2023, 20:06

WiFi 6e když ostatní už budou používat WiFi 7.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim