reklama

GUG leden – Ať ti 2023 vykouzlí úsměv na tváři

GUG leden – Ať ti 2023 vykouzlí úsměv na tváři
2023-01-02T11:30:08+02:00
• 2. 1. 2023

GUG.cz je komunita lidí, kteří rádi předají své vědomosti a u toho se sami učí něco nového. Jsme učitelky, podnikatelé, vývojářky i obyčejně neobyčejní geekové :) Pořádáme setkávání, streamujeme přednášky a další akce s jediným cílem – vzdělávat Česko v technologiích. Tohle je náš newsletter o dění v komunitě a věcech, které nás baví.

unnamed 600x200x

ZPRÁVY Z KOMUNITY

V posledním měsíci roku 2022 jsme oslavili GUGmas, rozdali si dárečky, co začínají na G, těšili se z toho, že se k nám přidali Honza, Katka a ZuZana. Publikovali jsme sérii krátkých a užitečných videí o Chromeboocích. Víte, co na Chromebooku trvá 6 sekund? Stihli jsme taky dobrovolničit na DevRelCon Prague a pořídit zápisky z přednášky, která se nám zdála nejzajímavější. Užili jsme si přítomnost na setkáních členů DigiKoalice a O2 Chytrá škola, rozvezli jsme dárky všem, kdo nám pomáhají vzdělávat Česko v technologiích. Chceš být příště spolu s námi GUGíšek? Přidej se k nám.

AKCE TEĎ NEMÁME, ALE NAPSALI A NATOČILI JSME O:

RANDOM

Proč svět potřebuje citlivé introvert(k)y se dozvíte v téhle moudré knížce. // Převezmou za nás budování komunit roboti? // Potřebuješ fresh průvodce pro tech marketing? Na, tady. // Chceš si připomenout, jak nejlépe pracovat s nástrojem Google Scholar, klikej. // Máš kreativní aspirace, ale nemáš na Adobe Suite? Zkus Affinity. // Notion bude mít svoji AI, tady nám přispěješ bodíky na náš waitlist (a zapíšeš se sám/sama). // Potřebuješ assets pro svůj interface? Třeba se ti budou hodit On Fire Illustrations.

GUG.cz je komunita lidí, kteří rádi předají své vědomosti a u toho se sami učí něco nového. Jsme učitelky, podnikatelé, vývojářky i obyčejně neobyčejní geekové :) Pořádáme setkávání, streamujeme přednášky a další akce s jediným cílem – vzdělávat Česko v technologiích. Tohle je náš newsletter o dění v komunitě a věcech, které nás baví. Chceš být u zrodu několika skvělých akcí ročně? Máš zájem být v komunitě stejně nadšených lidí, jako jsi ty? Není nic jednoduššího než se přidat do GUGu a stát se členem naší #gugfamily!

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Redaktor si nevyplnil profil

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat