reklama

Windows 10 Pro za 320 Kč? Jen na Vánoce u SCDkey díky slevovému kupónu komerční článek

Windows 10 Pro za 320 Kč? Jen na Vánoce u SCDkey díky slevovému kupónu [komerční článek]
2022-12-24T13:29:47+01:00
• 24. 12. 2022

Webová stránka Scdkey.com nabízí slevu 25 % na klíče k produktům Microsoft v rámci vánoční akce. Tato sleva se vztahuje na klíče k Windows 10, Windows 11 a Microsoft Office 2019, s ještě nižšími cenami pro kombinace těchto produktů. Pokud chcete využít této slevy, použijte kód DT25 na webových stránkách Scdkey. Navštivte také webové stránky obchodu scdkey.com, kde naleznete mnoho dalších klíčů z různých softwarů pro váš počítač, například klíč pro Windows 10 za výhodnou cenu.

cover1 1600x700x

Slevy na Windows 10 a MS Office při předvánočním výprodeji

Během slevové akce si můžete pořídit operační systém Windows 11 Pro za skvělou cenu 480 Kč nebo starší Windows 10 ve verzi Pro za neuvěřitelných 350 Kč. Listopadová nabídka licenčních klíčů za bezkonkurenční ceny je k dispozici pouze v internetovém obchodě Scdkey.com. Pokud se nezajímáte o produkty Microsoft, můžete si také koupit řadu her a počítačového příslušenství, jako jsou myši a mechanické klávesnice.

Scdkey product page christmas day 1139x547x

Vánoce přináší neodolatelné ceny

Obchod Scdkey je známý svojí bezpečností a rychlým vyřešením problémů, pokud nějaké nastanou. Navíc se můžete spolehnout na rychlé dodání zboží a profesionální přístup k zákazníkům. Můžete navštívit jejich webové stránky a prohlédnout si celou nabídku, abyste si mohli vybrat vhodné produkty. Použitím slevového kódu DT25 můžete získat ještě větší slevu. Nečekejte a nakupujte co nejdříve, protože tato akce je omezená časem a produkty se mohou vyprodat.

Všechny klíče zakoupené v obchodě jsou plně legální a nejedná se o tzv. šedý přeprodej. Klíče jsou originální a pocházejí přímo od Microsoftu, nejsou získávány z kradených karet. Někteří prodavači nabízejí nekvalitní klíče získané nelegálními způsoby, což je velké riziko – nemůžete si být jisti, že klíč dostanete, zda bude fungovat a zda bude fungovat dlouhodobě. U obchodu Scdkey se nemusíte obávat žádných takových problémů – vše je legální a cena odpovídá tomu. Na rozdíl od nekalých přeprodávajících, kteří nabízejí klíče pro Windows za cenu kolem 300 Kč, zde za necelých 500 Kč dostanete klíč od zavedeného prodejce s čistými praktikami.

SK DT25 221219 1200x675x

Pro získání slevy 25 % je potřeba v košíku zadat kupón DT25.

V obchodě Scdkey nejsou účtovány žádné skryté poplatky za zboží ani za platbu. Kromě toho si můžete zakoupit poukázky na herní konzole PlayStation, kupóny do iTunes, Steam, Origin, PlayStation nebo Uplay, nebo antivirové programy ve slevě.

Pokud vás tato nabídka zaujala, pak neváhejte a objednávejte, akce s 25% slevou trvá do konce roku, pro slevu použijte kód DT25. Nakupování u Scdkey je tak snadné, jak jen je to možné! Brzy po objednání obdržíte e-mail s aktivačními klíči zvoleného produktu – a nebudete čekat dlouho! Za pár minut je aktivační kód ve vaší e-mailové schránce a můžete jej na počítači rovnou aktivovat. V případě jakýchkoli dotazů vám zákaznický servis service@scdkey.com poskytne rychlou a rozsáhlou podporu, kterou potřebujete. Navíc je podpora dostupná 24/7, komfort je při nákupu je zaručen.

Keysbuff

Jak aktivovat licenční klíče?

Po zaplacení obdrží kupující na e-mail uvedený při registraci produktový klíč OEM, který lze aktivovat přímo v samotném systému Windows 10 v další části – „Start“ → „Nastavení“ → „Systém“ → „O programu“ → „Změnit klíč produktu“ (v této nabídce je třeba zadat obdržený klíč OEM).

Keysbuff

Po aktivaci OEM klíče se v sekci Aktivace zobrazí následující zpráva: „Systém Windows je aktivován pomocí digitální licence propojené s vaším účtem Microsoft.“ Upozorňujeme, že aktivovaný klíč Windows 10 je vázán na základní desku počítače. Pokud počítač vyměníte, budete muset pro další použití klíče kontaktovat podporu společnosti Microsoft.

Keysbuff

Aktivace sady Office je snadná. Stačí navštívit oficiální stránku produktu nebo otevřít program na počítači a přihlásit se pomocí účtu Microsoft. Poté zadejte produktový klíč, který vám bude zaslán po zaplacení zboží, do speciálního pole, zvolte region a preferovaný jazyk a klikněte na tlačítko „Další“. Pokud jste postupovali správně, budete moci stáhnout Office do počítače. Pokud jste aktivovali již nainstalovaný Office, změna se projeví okamžitě.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim