reklama

WhatsApp právě zpřístupňuje pro všechny novou funkci obnovení smazaných zpráv pro Android a iOS

WhatsApp právě zpřístupňuje pro všechny novou funkci obnovení smazaných zpráv pro Android a iOS
2022-12-23T19:25:03+01:00
• 24. 12. 2022

Zdroj: Dotekománie

WhatsApp od uvedení beta verze aplikace s číslem sestavení 2.22.18.13, testuje novou funkci, která umožní obnovit smazané zprávy. Tato funkce se nyní dostává ke všem uživatelům jak pro Android, tak i pro iOS.

Nová užitečná funkce přichází do aplikace WhatsApp

Nová funkce má název „Náhodné smazání“ z anglického jazyka „Accidental Delete“ a jedná se o dlouho očekávanou a užitečnou funkci. Aktuálně mají uživatelé aplikace možnost smazat odeslané zprávy, a to jak u sebe, tak i na straně příjemce. Lze smazat zpětně zprávy až dva dny staré. Pokud nyní smažete zprávu a vyberete volbu „Smazat u mě“, budete mít 5sekundový limit na to ji zase obnovit.

WhatsApp Accidental Delete 1024x576 1024x576x

Zdroj: Fonearena

Po uplynutí tohoto limitu dojde nenávratnému smazání. Je to něco podobného, jako když posíláte z mobilní aplikace email a máte limit před odesláním na to akci zrušit. Novinka se aktuálně dostává na zařízení pro všechny uživatele Androidu a iOS, ale může chvíli trvat, než se aktualizace nabídne i u vás.

Zdroj: fonearena.com

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim