reklama

Ideální telefon pro seniory. Aligator s SOS tlačítkem je jednoduchý na ovládání a stojí tisícovku komerční článek

Ideální telefon pro seniory. Aligator s SOS tlačítkem je jednoduchý na ovládání a stojí tisícovku [komerční článek]
2022-12-16T16:45:37+02:00
• 17. 12. 2022

Chytré technologie se staly běžnou součástí našeho každodenního života. Většina z nás si jistě ani nedokáže představit, jak by náš svět vypadal bez mobilních telefonů. Vyřídíme z nich většinu práce, spojíme se s kýmkoliv na světě, můžeme si odpočinout při hraní her, sledování videí nebo jednoduše brouzdat na sociálních sítích. Naši rodiče a prarodiče však svět bez takzvaných chytrých zařízení zažili a pro některé z nich může být pochopitelně náročné mobilní telefon používat.

Mobil Pohotovost proto vybrala ty nejlepší telefony pro seniory či začátečníky, které jsou jednoduché na ovládání a skrývají v sobě několik šikovných funkcí, například tlačítko SOS, které v případě nouze jednoduše přivolá pomoc díky odeslání nouzové SMS obsahující i přesnou GPS polohu a automaticky vytočí přednastavené telefonní číslo. Mobilní telefony Aligator jsou charakteristické většími tlačítky, díky kterým jsou lépe čitelné a dobře ovladatelné.

Aligator SENIOR A670

Intuitivní a lehký, ergonomicky tvarovaný model A670 splňuje veškeré předpoklady pro komfortní a snadné ovládání. Velká tlačítka pomohou například při psaní SMS. A670 disponuje fotoaparátem, SOS tlačítkem, vydrží na jedno nabití až 15 dnů a pomocí podporované microSD karty lze interní paměť rozšířit o 32 GB.

Aligator SENIOR A835

Mobilní telefon Aligator SENIOR A835 disponuje velkým a přehledným displejem, díky kterému jsou všechny položky v menu dobře čitelné. A835 umožňuje, aby majiteli telefonu jeho blízcí pomáhali i na dálku. Pomocí SMS mohou přidávat nové kontakty, připomínky do kalendáře, nebo také vyžádat polohu a stav telefonu. A835 je také vybaven 2Mpx fotoaparátem, SOS tlačítkem, budíkem, kalkulačkou, svítilnou nebo třeba FM rádiem.

Aligator SENIOR A900

Mobilní telefon Aligator SENIOR A900 je mimo jiné vybaven zabudovaným krokoměrem a denní počet kroků majitele se zobrazí přímo na hlavní obrazovce. Díky elegantnímu nabíjecímu stojánku bude telefon stále připravený k použití.

Aligator SENIOR D950

Aligator SENIOR D950 disponuje velkým displejem, pohodlnými tlačítky a pohyblivým joystickem. Písmo je dobře čitelné, nechybí SOS tlačítko, fotoaparát, přehrávač nebo třeba kalkulačka a podpora Dual SIM.

aligator 2 1200x675x

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat