reklama

Nejlepší Xiaomi vysavač se pořádně vyplatí. Zlevnil a je zdarma se stanicí za 6 tisíc komerční článek

Nejlepší Xiaomi vysavač se pořádně vyplatí. Zlevnil a je zdarma se stanicí za 6 tisíc [komerční článek]
2022-11-18T16:32:01+02:00
• 18. 11. 2022

Robotické vysavače zažívají v posledních letech velký boom a stále více uživatelů svěřuje péči o domácnost těmto skvělým pracantům. Není divu. Robotický vysavač ušetří hodiny času, který můžete věnovat zcela jiným činnostem, a nic nenahradí pocit po příchodu domů, kde je krásně uklizeno. Pokud ještě žádný robotický vysavač nemáte, pořiďte si i vy svého parťáka nejen pro nadcházející vánoční úklid, nebo chytrým vysavačem obdarujte někoho blízkého. Mobil Pohotovost pro vás zlevnila několik kvalitních přístrojů, které nejen vysávají, ale i mopují, jsou kompatibilní s mobilní aplikací a při vybití se sami vrátí do nabíjecí stanice. Tady jsou.

Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Ultra EU + vyprazdňovací stanice zdarma

Pokud hledáte opravdu výkonný vysavač s dlouhou výdrží baterie, který je schopný vysát a vytřít velký byt nebo dům, je pro vás Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Ultra ideální výběr. K orientaci využívá 3D laserové skenování prostoru, a dokáže nejen detekovat objekty v prostoru, ale také na podlaze. Vysavač tak rozpozná různé hračky, kabely nebo pohozené oblečení. Disponuje sáním o síle 4000 Pa a 5200mAh baterií s 3úrovňovou inteligentní nádržkou na vodu. Na jedno nabití dokáže Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Ultra uklidit plochu velkou až 240 metrů čtverečních a hodí se na všechny typy podlah i koberce. Díky aplikaci Mi Home si můžete naplánovat, kdy, v jakých místnostech a jak často bude váš robotický pomocník uklízet, nastavit mu zakázané zóny, případně ho spustit, když budete sedět třeba v práci. K jeho nákupu vám Mobil Pohotovost zdarma přidá vyprazdňovací stanici v hodnotě 5 899 Kč.

Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Ultra nyní koupíte za 11 990 Kč (původně 12 499 Kč)

1200 675 dotekomanie 1 1200x675x

Roborock Q7 Max

Vysavač Roborock Q7 Max disponuje tichým motorem se sacím výkonem o síle 4200 Pa a kvalitní 5200 mAh Li-ion baterií, díky které dokáže vysavač pokrýt plochu o rozměrech až 300 m², a vysávat tak na jedno nabití až 3 hodiny. Díky takové výbavě je tento vysavač vhodný do velkých prostor, které nejen vysaje, ale také vytře. Roborock Q7 Max je vybaven výbornou laserovou navigační technologií LiDAR, která vytváří přesné mapy domu a identifikuje místnosti až ve 4 různých patrech, a také vysoce kvalitním infračerveným systémem, který vysavači umožní pracovat i ve tmě.

Roborock Q7 Max nyní koupíte za 9 990 Kč (původně 12 490 Kč)

1200 675 dotekomanie 2 1200x675x

Niceboy ION Charles i9

Robotický vysavač od českého výrobce Niceboy je vybaven motorem se sáním o síle 2500 Pa a kvalitním systémem nasávání Hurricane PRO, který se postará o nečistoty na všech typech podlah. Robot má k dispozici dva boční kartáčky, které zvládnou vyčistit i těžko přístupná místa, a také speciální kartáč Animal Brush, který si skvěle poradí se zvířecími chlupy. Niceboy ION Charles i9 můžete pohodlně ovládat hlasem. Vysavač má zabudovanou podporou hlasových asistentů Amazon Alexa a Google Assistant. Samozřejmostí je aplikace, díky které můžete vysavač ovládat odkudkoliv.

Niceboy ION Charles i9 nyní koupíte za 7 999 Kč (původně 9 999 Kč)

1200 675 dotekomanie 3 1200x675x

Podívejte se i na další vysavače ve slevě:

Kompletní nabídku robotických vysavačů naleznete zde.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat