reklama

Google One VPN je nyní dostupná i pro počítače a notebooky

Google One VPN je nyní dostupná i pro počítače a notebooky
2022-11-13T15:00:52+02:00
• 13. 11. 2022

Zdroj: 9to5google

Googly poskytuje obrovské množství služeb, které jsou ve velké míře dostupné zdarma. Pak je placena služba Google One v rámci které si můžete dokoupit i službu Google One VPN, která přidá pro vaše internetové spojení další bezpečnostní vrstvu.

VPN od Googlu i pro počítače

Abyste mohli Google One VPN využívat, musíte si nejprve předplatit službu One a mít tarif s 2TB cloudovým úložištěm. Pro menší úložiště není služba VPN dostupná. Služba byla dosud dostupná pro telefony s Androidem a iOS. Nyní Goolge svou VPN zpřístupňuje i pro počítače a notebooky a to jak pro Windows, tak i pro macOS.

google one 1426x674x

Zdroj: Google

Pokud chcete Google One VPN zprovoznit na svém zařízení, budete potřebovat iOS 11 a vyšší, Windows 10 a vyšší. VPN od Googlu je dostupná v těchto zemích: Rakousko, Austrálie, Belgie, Kanada, Dánsko, Finsko, Francie, Německo, Island, Irsko, Itálie, Japonsko, Mexiko, Nizozemsko, Norsko, Jižní Korea, Španělsko, Švédsko , Švýcarsko, Tchaj-wan, Spojené království, Spojené státy americké.

Zdroj: phandroid.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat