Garmin Bounce jsou konečně pořádné hodinky pro děti

Garmin Bounce jsou konečně pořádné hodinky pro děti
2022-11-16T11:40:55+02:00
• 16. 11. 2022

Zdroj: Garmin

Po všech čínských alternativách jsou v prodeji nové chytré hodinky pro děti od zavedeného hráče na trhu. Společnost Garmin uvádí zajímavou novinku s názvem Bounce, která má pro nejmenší uživatele daleko lákavější zpracování nebo funkce. Zároveň starostlivé rodiče potěší hodně užitečných vlastností a ratolest nemusí být ani v dosahu spárovaného zařízení.

S jednou kaňkou

Z pohledu specifikací je připraven 1,3palcový LCD displej s rozlišením 240 x 240 pixelů. Robustnější konstrukci opodstatňuje odolnost vůči vodě do hloubky 5 metrů. Hodinky sice neumí měřit tepovou frekvenci, ale vše vykoupí GPS modul, který si velmi dobře rozumí s podporovanými LTE sítěmi. Jediným zklamáním může být celková výdrž pouhé 2 dny.

Nicméně funkce spojené s LTE připojením vyžadují zaplatit měsíční/roční předplatné (10/100 dolarů). To přináší nejen sledování polohy v reálném čase, připomenutí ohlášení polohy, obousměrné textové a hlasové zprávy. Dále si děti mohou třeba zahrát různé hry či sbírat drahokamy za splněné úkoly od rodičů.

Výrobce nastavil prodejní cenu na hranici 149,99 dolarů (tj. cca 3 517 Kč) a jako první jsou hodinky k dispozici ve Spojených státech. Další trhy budou určitě následovat v pozdější době.

Garmin Bounce 2 1440x990x

Garmin Bounce 3 600x600x Garmin Bounce 5 600x600x Garmin Bounce 4 600x600x

Zdroj: Garmin

Zdroje: garmin.com, prnewswire.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Julinek

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry a nezanevřel ani na zařízení s Androidem.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat