reklama

Garmin Bounce jsou konečně pořádné hodinky pro děti

Garmin Bounce jsou konečně pořádné hodinky pro děti
2022-11-16T11:40:55+02:00
• 16. 11. 2022

Zdroj: Garmin

Po všech čínských alternativách jsou v prodeji nové chytré hodinky pro děti od zavedeného hráče na trhu. Společnost Garmin uvádí zajímavou novinku s názvem Bounce, která má pro nejmenší uživatele daleko lákavější zpracování nebo funkce. Zároveň starostlivé rodiče potěší hodně užitečných vlastností a ratolest nemusí být ani v dosahu spárovaného zařízení.

S jednou kaňkou

Z pohledu specifikací je připraven 1,3palcový LCD displej s rozlišením 240 x 240 pixelů. Robustnější konstrukci opodstatňuje odolnost vůči vodě do hloubky 5 metrů. Hodinky sice neumí měřit tepovou frekvenci, ale vše vykoupí GPS modul, který si velmi dobře rozumí s podporovanými LTE sítěmi. Jediným zklamáním může být celková výdrž pouhé 2 dny.

Nicméně funkce spojené s LTE připojením vyžadují zaplatit měsíční/roční předplatné (10/100 dolarů). To přináší nejen sledování polohy v reálném čase, připomenutí ohlášení polohy, obousměrné textové a hlasové zprávy. Dále si děti mohou třeba zahrát různé hry či sbírat drahokamy za splněné úkoly od rodičů.

Výrobce nastavil prodejní cenu na hranici 149,99 dolarů (tj. cca 3 517 Kč) a jako první jsou hodinky k dispozici ve Spojených státech. Další trhy budou určitě následovat v pozdější době.

Garmin Bounce 2 1440x990x

Garmin Bounce 3 600x600x Garmin Bounce 5 600x600x Garmin Bounce 4 600x600x

Zdroj: Garmin

Zdroje: garmin.com, prnewswire.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat