reklama

Audio-Technica představila sluchátka s kratší a důkladnější UV sterilizací

Audio-Technica představila sluchátka s kratší a důkladnější UV sterilizací
2022-11-12T18:00:40+02:00
• 12. 11. 2022

Zdroj: Audio-Technica

Ani po letech na trhu není velký výběr mezi bezdrátovými sluchátky s funkcí sterilizace UV zářením. O dalšího zástupce se tentokrát postarala společnost Audio-Technica, která oficiálně představila novinku nesoucí označení ATH-TWX9 a stane se velmi dobrou konkurencí pro známou sérii Tone Free od jihokorejského LG. Jak po vnitřní stránce, tak i designové zpracování nabídne lehký nadstandard.

Sbohem bakteriím

Rozdíl mezi použitými technologiemi od LG a Audio-Technica je razantní. Sterilizace u LG končí u mřížky reproduktoru, pouzdro se sluchátky musí být připojeno k elektrické síti a trvá 10 minut. Zatímco Audio-Technica přináší řešení, kde hranice je posunuta až za mřížku a proces trvá pouhých 70 sekund. I když připojení k síti není zde vůbec zmíněno.

Uvnitř každého sluchátka je 5,8mm měnič, který se zasadí o kvalitní zvuk také díky technologiím 360 Reality Audio od Sony, Snapdragon Sound a aptX Adaptive od Qualcommu. Zvýšenou odolnost dokládají získanou certifikací IPX4. Na jedno nabití hrají zhruba 6 hodin nebo 18,5 hodin při postupném dobíjení z pouzdra.

Dále v seznamu vyniká funkce Bluetooth 5.2, potlačení okolního hluku, vícebodové připojení, režim nízké latence či podpora hlasových asistentů. V prodeji je pouze jedno barevné provedení za cenu 329 dolarů, což po přepočtu vychází zhruba na 7 718 Kč.

Zdroje: audio-technica.com, phonearena.com, gizmochina.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat