reklama

Twitter přidává možnost sdílení více typů souborů aktualizováno

Twitter přidává možnost sdílení více typů souborů [aktualizováno]
2022-10-06T11:30:53+01:00
• 6. 10. 2022

Zdroj: Dotekománie

Aktualizováno 6. 10.

V srpnu se podařilo zjistit, že si Twitter pohrává s jedním rozšířením, které tu mělo být už dávno. Do této chvíle jste museli sdílet obsah na Twitteru jen v rámci jednoho typu souborů. Jinak řečeno, nemohli jste poslat na síť příspěvek, který by obsahoval fotografii a video současně. To se nově mění a nyní již tuto možnost máte. Přímo lze sdílet fotografii, video a animovaný GIF současně v rámci jednoho příspěvku.

Screenshot 16 589x438x

Zdroj: Dotekomanie.cz

Původní článek 2. 8.

Twitter aktuálně testuje možnost přidávat do tweetu média ve více formátech. Prozatím bylo možné do tweetu vložit pouze jeden typ mediálního souboru.

Twitter testuje novou funkci

Do tweetu bylo možné doposavad připojit buď video, obrázek nebo GIF. Počet médií byl pro jeden tweet limitován na čtyři média. Nově by bylo možné přidávat do tweetu GIF, obrázek nebo video v libovolném výběru, nicméně počet medií by byl i nadále omezen na čtyři.

twitter 1152x1362x

Zdroj: Twitter

Ředitel Twitter sdělil: „Testujeme po omezenou dobu novou funkci, která je v tuto chvíli dostupná pro vybrané účty a která lidem umožní namixovat až čtyři média do jednoho tweetu, bez ohledu na to, v jakém formátu budou. Vidíme, že lidé na Twitteru používají obrázky, GIFy a videa, aby jejich tweety byly více vzrušující. Doufáme, že tímto krokem zjistíme, jak lidé kombinují tyto různé mediální formáty, aby se mohli na Twitteru vyjádřit s omezeným počtem 280 znaků.“

Nová funkce je dostupná pouze pro omezený počet účtů a zatím není jasné, kdy by novinka mohla mohla být dostupná pro širokou veřejnost.

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim