reklama

Oppo pracuje na nové řadě Find X6

Oppo pracuje na nové řadě Find X6
2022-09-26T09:33:19+02:00
• 26. 9. 2022

Zdroj: Oppo

Už na začátek příštího roku začíná společnost Oppo připravovat novou generaci známé řady Find X. Poslední pátá generace byla uvedena v únoru letošního roku a obsahovala celkem tři zástupce. Nejnovější zpráva přibližuje dvojici Find X6 a X6 Pro, přičemž ani provedení s přívlastkem Lite by čínský výrobce neměl určitě vynechat.

Má šanci uspět

Prvním rozdílem mezi základní a Pro verzí bude procesor, který v obou případech dodá firma Qualcomm. Verze Pro vynikne připravovaným čipem Snapdragon 8 Gen 2, zatímco v základu se údajně ukáže Snapdragon 8+ Gen 1. V případě čelního panelu, tak Find X6 Pro nabídne 2K rozlišení a Find X6 uspokojí stále slušným 1.5K rozlišením.

Lepší výchozí pozice u Find X6 Pro má také platit u zadních fotoaparátů. Provedení Pro ponese tři 50MPx objektivy, kdežto Find X6 získá jen dva 50MPx a jeden 32MPx snímač. Každopádně není vyloučeno, že Oppo u Find X6 Pro nasadí 1palcový snímač IMX989 od Sony, protože konkurence ho hodlá upřednostňovat u chystaných zařízení do vyšší třídy.

Ačkoliv se očekává oficiální oznámení telefonů až v 1. čtvrtletí roku 2023, do té doby může přijít ještě spousta úniků informací.

Zdroje: gizmochina.com, gizmochina.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim