Oppo pracuje na nové řadě Find X6

Oppo pracuje na nové řadě Find X6
2022-09-26T09:33:19+02:00
• 26. 9. 2022

Zdroj: Oppo

Už na začátek příštího roku začíná společnost Oppo připravovat novou generaci známé řady Find X. Poslední pátá generace byla uvedena v únoru letošního roku a obsahovala celkem tři zástupce. Nejnovější zpráva přibližuje dvojici Find X6 a X6 Pro, přičemž ani provedení s přívlastkem Lite by čínský výrobce neměl určitě vynechat.

Má šanci uspět

Prvním rozdílem mezi základní a Pro verzí bude procesor, který v obou případech dodá firma Qualcomm. Verze Pro vynikne připravovaným čipem Snapdragon 8 Gen 2, zatímco v základu se údajně ukáže Snapdragon 8+ Gen 1. V případě čelního panelu, tak Find X6 Pro nabídne 2K rozlišení a Find X6 uspokojí stále slušným 1.5K rozlišením.

Lepší výchozí pozice u Find X6 Pro má také platit u zadních fotoaparátů. Provedení Pro ponese tři 50MPx objektivy, kdežto Find X6 získá jen dva 50MPx a jeden 32MPx snímač. Každopádně není vyloučeno, že Oppo u Find X6 Pro nasadí 1palcový snímač IMX989 od Sony, protože konkurence ho hodlá upřednostňovat u chystaných zařízení do vyšší třídy.

Ačkoliv se očekává oficiální oznámení telefonů až v 1. čtvrtletí roku 2023, do té doby může přijít ještě spousta úniků informací.

Zdroje: gizmochina.com, gizmochina.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry a nezanevřel ani na zařízení s Androidem.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat