reklama

TikTok by mohl v budoucnu spustit svou vlastní službu pro streamování hudby

TikTok by mohl v budoucnu spustit svou vlastní službu pro streamování hudby
2022-08-04T09:38:18+02:00
• 4. 8. 2022

Zdroj: Dotekománie

Sociální síť není nutné dvakrát představovat. Jedno se v současné době o asi nejpopulárnější síť s nejrychlejším růstem a dosahem. Podle aktuálních informací by společnost mohla v rámci své platformy spustit novou hudební službu.

TikTok by mohl spustit novou hudební službu

Společnost ByteDance, která působí v oblasti internetových technologií, podala patentovou přihlášku ochranné známky TikTok Music u amerického patentového úřadu. Nová služba, kterou TikTok plánuje, by měla uživatelům umožnit přehrávat, stahovat a nakupovat hudbu. Služba by rovněž měla uživatelům umožnit hudební obsah sdílet, živě vysílat, upravovat a nahrávat fotografie sloužící jako obal pro playlisty, komentovat hudbu a mnoho dalšího.

Resso ByteDance Music Streaming App 1 1920x1080x

Hudební aplikace Resso, Zdroj: Android Authority

Společnost ByteDance již provozuje službu Resso, která má i svou aplikaci, ale ta je dostupná pouze v Indii, Brazílii a Indonésii. Patentová přihláška byla nejprve podána v Austrálii a vzápětí byla dne 9. května podána i v USA. Zatím není jasné, zdali bude nová hudební služba TikTok Music v podobném duchu jako Resso. Aby ale bylo možné žádost o ochrannou známku v USA vyřídit kladně, musí společnost doložit, že jí bude skutečně využívat, což naznačuje, že by se nemělo jednat pouze o plané zvěstí.

Zdroj: engadget.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat