reklama

Skullcandy spustil prodej sluchátek Mod

Skullcandy spustil prodej sluchátek Mod
2022-08-27T16:37:43+02:00
• 27. 8. 2022

Zdroj: Skullcandy

Americká firma Skullcandy do oficiálního prodeje vypouští nová bezdrátová sluchátka pod jednoduchým názvem Mod. Případní zájemci ocení nejen kompaktní rozměry, dlouhou výdrž baterie, zvýšenou odolnost, různá přizpůsobení přes doprovodnou aplikaci nebo vícero barevných provedení. Na český trh se sluchátka Mod mohou také dostat, ale zřejmě až v pozdější neupřesněné době.

Solidní střed

Uvnitř každého sluchátka se nachází 6mm měnič či článek baterie zajišťující až 7hodinovou výdrž. Dodávané pouzdro přidává dalších 27 hodin poslechu. Celkem tedy zvládnou 34 hodin za plného provozu. Díky USB-C portu a technologie rychlého nabíjení jsou za 10 minut nabity na 2 hodiny poslechu.

skullcandy mod tws 3 1680x990x skullcandy mod tws 4 1680x990x

Zdroj: Skullcandy

Chytré mikrofony uvnitř snižují okolní hluk, přičemž se zároveň nedá hovořit o technologiích ANC/ENC. Certifikace IP55 přidává odolnost vůči menšímu dešti a potu. Dále funkce Smart Mic zkvalitňuje telefonní hovory, Stay Aware umožňuje vnímat své okolí bez potřeby sundání sluchátek nebo nechybí vícebodové připojení k různým zařízením najednou.

Konektivita je zajištěna přes Bluetooth ve verzi 5.2. V aplikaci lze nastavit gesta pro dotykové plošky, prozvonit sluchátka například při ztrátě jednoho z nich a také upravit ekvalizér. Nakonec k dispozici jsou tři barevné verze (černá, modrá, šedá) za doporučenou cenu v přepočtu 5 252 Kč. Nicméně největší prodejci jako je třeba Amazon mají zatím nastavenou zaváděcí cenu 1 482 Kč.

skullcandy mod tws 1 1680x990x skullcandy mod tws 5 1680x990x

Zdroj: Skullcandy

Zdroje: skullcandy.in, gizmochina.com, fonearena.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat