reklama

WhatsApp testuje možnost sdílet hlasové poznámky ve statusu

WhatsApp testuje možnost sdílet hlasové poznámky ve statusu
2022-07-14T13:30:45+01:00
• 14. 7. 2022

Zdroj: Dotekománie

Status, neboli sdílení stavu v aplikaci WhatsApp, je k dispozici již pár let. Uživatelé mají možnost skrze funkci „Stav“ sdílet fotografie a videa. Nyní, dle zjištěných informací, to vypadá, že bude možné sdílet i hlasové statusy.

Hlasové poznámky jako status v aplikaci WhatsApp

Web WABetaInfo zaznamenal v beta verzi aplikace pro Android s číslem sestavení 2.22.16.3. podporu pro sdílení hlasových statusových poznámek. Jak je patrné ze screenshotů, ve spodní pravé části pro nastavení statusu je vidět ikonu mikrofonu. Pod touto ikonou jsou pak další dvě, které již dobře známe – ikona pro přidání fotografií a videí a ikona pro vložení textu.

WA VOICE NOTE STATUS UPDATE 6K ANDROID scaled 1146x2560x

Zdroj: WABetaInfo

Stejně jako je tomu u stávajícího obsahu ve stavu i hlasové poznámky budou šifrované end-to-end šifrováním a bude možné nastavit, kdo si je bude moct zobrazit. Funkce hlasových poznámek ve stavu je v tuto chvíli ve vývoji, což znamená, že není prozatím dostupná ani pro beta testery. V tuto chvíli nelze ani říci, kdy bude funkce dostupná pro běžné uživatele.

Zdroje: neowin.net, wabetainfo.com

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim