reklama

Huawei oznámil hodinky Children Watch 4 Pro

Huawei oznámil hodinky Children Watch 4 Pro
2022-07-09T09:00:50+01:00
• 9. 7. 2022

Zdroj: Gizmochina

Společnost Huawei oficiálně oznámila chytré hodinky s názvem Children Watch 4 Pro určené především pro děti. Čínský gigant má připraveny celkem dvě barevné verze. Navíc rodiče potěší doslova hromada užitečných funkcí. Poprvé začátkem srpna zamíří na prodejní pulty jen v Číně a další trhy v tuto chvíli nejsou ještě upřesněny.

Nic jim nechybí

Největším lákadlem se stane podpora video hovorů v HD kvalitě, a to pomocí kamerky umístěné přímo nad displejem. Ke všemu lze také uskutečňovat video konference s více uživateli najednou. Ochrana očí je řešena vlastní algoritmem, a hlavně senzorem okolního světla, který automaticky reguluje jas panelu. Určitou měrou přispívá i senzor UV záření.

Children Watch 4 Pro 3 600x453x Children Watch 4 Pro 2 600x488x

Zdroj: Gizmochina

Výrobce nezapomněl přidat sportovní režimy s jednoduchými cviky, jako je například skákání přes švihadlo doprovázené minutovým intervalem. Starostliví rodiče budou kvitovat podporu všech satelitních systémů včetně WiFi. Nakonec prodejní cena po přepočtu vychází na 3 619 Kč.

Specifikace Huawei Children Watch 4 Pro:

  • displej: 1,41 palců, AMOLED, 341 PPI
  • přední fotoaparát: 5 MPx
  • baterie: 800 mAh
  • polohové služby: GPS, GLONASS, Beidou, WLAN
  • barevné verze: Deep Sea Fantasy, Dasheng Hero

Zdroj: gizmochina.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim