Chytrý náramek Amazfit7 přináší jednou tak velký displej a automatickou detekci cvičení

Chytrý náramek Amazfit7 přináší jednou tak velký displej a automatickou detekci cvičení
2022-07-24T13:30:23+02:00
• 24. 7. 2022

Společnost Amazfit přichází na trh se sedmou řadou chytrých náramků, stejně jako sesterské Xiaomi. Právě novinka s názvem Amazfit Band 7 se podobá nedávno představenému náramku Xiaomi Smart Band 7. Amazfit Band 7 poběží na operačním systému Zepp OS a nabízí 28denní výdrží baterie při úsporném používání, při náročné aktivitě je výdrž baterie 12 dní, při standardním režimu 18 dní. Nové chytré nositelné zařízení Amazfit přináší několik možností tělesné aktivity, kromě spánku a sportovních aktivit nabízí i sledování a upozornění na výkyvy při poklesu okysličení krve, vysokém stresu či vysokém srdečním tepu. Nechybí ani sledování menstruačního cyklu.

Displej větší a s jiným tvarem

Chytrý náramek Amazfit Band 7 je vybaven slušným 1,47palcovým AMOLED displejem s rozlišením 198 x 368 pixelů a hustotou pixelů 282 PPI. je k dispozici v několika barevných variantách. Oproti předchůdci je to nárůst skoro o 0,4 palce.

amazfit 7 features 1345x806x

Proprietární systém ZeppOS poskytuje přístup k hlasové asistentce Alexa od Amazonu, monitorování zdraví a sportovních aktivita obchodu s aplikacemi. V náramku Amazfit Band 7 je k dispozici monitorování kyslíku v krvi, sledování srdečního tepu, stresu a spánku. V chytrých hodinkách je předinstalováno více než 120 sportovních režimů a mají voděodolnost 5 ATM. Telefon je připojen k telefonu prostřednictvím Bluetooth ve verzi 5.2 a skrz ni si bere i údaje o poloze, vlastní GPS modul nemá.

9 6@2x 3598x1634x

Fitness náramek nabízí 232mAh baterii, která prý vydrží až 12 dní intenzivního používání. V úsporném režimu lze výdrž prodloužit až na 28 dní. Náramek lze objednat na webových stránkách společnosti Amazfit za cenu 1 200 Kč. Dostupný by měl být v pěti barevných variantách, na webu prodejce jsou však dostupné jen černá a béžová.

 amazfit band 7 funtions 1533x694x

Zdroje: amazfit.com, gizmochina.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Karel Čapka

Absolvent mediálních studií a žurnalistiky. Zajímám se o moderní technologie, sociální sítě a mám rád focení. Vždy si najdu chvilku na čtení a baví mě učit se novým věcem. Zajímají mě moderní dějiny, politika, geografie, Formule 1 a vlastně ode všeho něco.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat