reklama

TAG Heuer se chlubí podporou NFT u chytrých hodinek

TAG Heuer se chlubí podporou NFT u chytrých hodinek
2022-06-19T19:33:29+01:00
• 19. 6. 2022

Zdroj: TAG Heuer

Mnozí netrpělivě očekávají nové chytré hodinky, zejména pokud mají nový operační systém. Samozřejmě narážíme na dostupnost Wear OS 3 od Googlu. Zatím nevíme, kdy se dočkáme vydání aktualizací nebo nových modelů s touto verzí. Výrobci si i tak najdou možnost, jak dovybavit hodinky o nějakou funkci navíc. Společnost TAG Heuer nyní představuje podporu pro NFT.

TAG Heuer a NFT

NFT je digitální token, který reprezentuje vlastnictví digitální souboru. Může se jednat o zvuk, obrázek nebo dokonce o Tweet. Pakliže máte NFT, tak se dá říci, že jste oficiálním majitelem například obrázku. Zatím šlo ale jen o držení takového souboru, byť například Twitter již umožňuje si nastavit takový obrázek jako profilovou fotografii. Případně si s tímto pohrává i Instagram.

V případě TAG Heuer se nabízí hned jasná možnost, jak využít takový obsah. Majitelé těchto hodinek brzy budou moci nastavit si obrázek přímo na ciferník skrze oficiální aplikaci z obchodu. Novinka je ale zatím limitovaná jen na model Connected Calibre E4. Samotné hodinky ale přijdou minimálně na 57 tisíc korun.

th nft visuel 45 black 1 1 220613 copie 1080x1080jpg 1080x1080x

Zdroj: TAG Heuer

Abyste mohli své vlastní NFT využít na hodinkách, musíte v doprovodné aplikaci nastavit propojení s digitální peněženkou. Jsou zatím podporovány jen Metamask a Ledger-Live. Po propojení si můžete vybrat obrázek, nastavit oříznutí a následně dojde k synchronizaci. TAG Heuer chce touto novinkou ukázat, že jde s dobou, což ostatně je součást celkové strategie, v rámci které podporuje například kryproměny.

Zdroje: gizmochina.com, magazine.tagheuer.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim