reklama

Huawei představilo sluchátka FreeBuds Pro 2

Huawei představilo sluchátka FreeBuds Pro 2
2022-06-24T16:30:04+01:00
ÔÇó 24. 6. 2022

FreeBuds Pro 2; Zdroj: Huawei

P┼»vodn├ş model bezdr├ítov├Żch sluch├ítek FreeBuds Pro byl uveden v roce 2020 (recenze), ale nyn├ş zde m├íme n├ístupce v podob─Ť FreeBuds Pro 2. Ty byly p┼Öedstaveny na glob├íln├ş akci, kde jsme se mimo jin├ę do─Źkali dvou mobiln├şch telefon┼», kter├ę m├ş┼Ö├ş i na ─Źesk├Ż trh. Jde o Huawei Nova Y70 a Nova Y90.

FreeBuds Pro 2

Huawei se u nov├Żch sluch├ítek chlub├ş vysokou kvalitou zvuku, o ─Źem┼ż sv─Ťd─Ź├ş certifikace Hi-Res audio (HWA). Na samotn├Żch sluch├ítk├ích Huawei spolupracovalo s francouzskou spole─Źnost├ş Devialet zab├Żvaj├şc├ş se pr├ív─Ť segmentem audio za┼Ö├şzen├ş. Samoz┼Öejm─Ť nesm├ş chyb─Ťt i softwarov├í v├Żbava, kter├í obsahuje speci├íln├ş algoritmy, a to i pro aktivn├ş potla─Źen├ş okoln├şho hluku. I proto jsou FreeBuds Pro 2 vybaveny t┼Öemi mikrofony. Dok├í┼ż├ş omezit a┼ż 47 dB.

HUAWEI Freebuds Pro 2 header 1000x500x

Zdroj: Huawei

Maj├ş celkem t┼Öi nastaven├ş ANC a sou─Ź├íst├ş je i omezen├ş ruch┼» zp┼»soben├ę v─Ťtrem. FreeBuds Pro 2 maj├ş certifikaci IP54, tak┼że by nem─Ťl vadit pot ani d├ę┼í┼ą. O konektivitu se star├í Bluetooth 5.2 a um├ş se napojit na dv─Ť za┼Ö├şzen├ş sou─Źasn─Ť. K dispozici je i speci├íln├ş hern├ş re┼żim, v r├ímci kter├ęho je redukov├íno zpo┼żd─Ťn├ş.

FreeBuds Pro 2 se zapnut├Żm aktivn├şm potla─Źen├şm hluku zvl├ídnou p┼Öehr├ívat hudbu po dobu 4 hodin, s vypnut├Żm ANC se tato doba prodlu┼żuje na 6,5 hodiny. Spole─Źn─Ť s krabi─Źkou je pak dostatek energie na 30 hodin p┼Öehr├ív├ín├ş, se zapnut├Żm ANC pak jen 18 hodin. Nab├şjen├ş je zde ┼Öe┼íeno jen pomoc├ş USB C. Cena pro ─Źesk├Ż trh byla stanovena na 4 999 K─Ź.

Zdroj: fonearena.com

Stiknut├şm kl├ívesy J se p┼Öesunete na star┼í├ş ─Źl├ínek, kl├ívesa K v├ís p┼Öesune na nov─Ťj┼í├ş.

­čĺí Z├şskejte Dotekom├ínie Premium a vyu┼żijte web naplno.

reklama
reklama

P┼Öemysl Vacul├şk

┼á├ęfredaktor, tv┼»rce dotekomanie.cz, androi─Ć├ík, podcaster v PZL. Tak├ę milovn├şk adrenalinov├Żch sport┼», na kter├ę nem├í ─Źas.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentov├ín├ş se mus├şte p┼Öihl├ísit

Tmav├Ż re┼żim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerov├ę reklamy a z├şskejte p┼Öedb─Ť┼żn├Ż p┼Ö├şstup k ─Źl├ínk┼»m. Podpo┼Ö├şte i Dotekom├ínii.

Vyzkoušet

Odb─Ťr novinek

To podstatn├ę ze sv─Ťta mobil┼» a technologi├ş jednou t├Żdn─Ť do va┼íeho e-mailu. ­čô▒
A neprop├ísnete sout─Ť┼że!

Odeb├şrat