reklama

Huawei představilo sluchátka FreeBuds Pro 2

Huawei představilo sluchátka FreeBuds Pro 2
2022-06-24T16:30:04+01:00
• 24. 6. 2022

FreeBuds Pro 2; Zdroj: Huawei

Původní model bezdrátových sluchátek FreeBuds Pro byl uveden v roce 2020 (recenze), ale nyní zde máme nástupce v podobě FreeBuds Pro 2. Ty byly představeny na globální akci, kde jsme se mimo jiné dočkali dvou mobilních telefonů, které míří i na český trh. Jde o Huawei Nova Y70 a Nova Y90.

FreeBuds Pro 2

Huawei se u nových sluchátek chlubí vysokou kvalitou zvuku, o čemž svědčí certifikace Hi-Res audio (HWA). Na samotných sluchátkách Huawei spolupracovalo s francouzskou společností Devialet zabývající se právě segmentem audio zařízení. Samozřejmě nesmí chybět i softwarová výbava, která obsahuje speciální algoritmy, a to i pro aktivní potlačení okolního hluku. I proto jsou FreeBuds Pro 2 vybaveny třemi mikrofony. Dokáží omezit až 47 dB.

HUAWEI Freebuds Pro 2 header 1000x500x

Zdroj: Huawei

Mají celkem tři nastavení ANC a součástí je i omezení ruchů způsobené větrem. FreeBuds Pro 2 mají certifikaci IP54, takže by neměl vadit pot ani déšť. O konektivitu se stará Bluetooth 5.2 a umí se napojit na dvě zařízení současně. K dispozici je i speciální herní režim, v rámci kterého je redukováno zpoždění.

FreeBuds Pro 2 se zapnutým aktivním potlačením hluku zvládnou přehrávat hudbu po dobu 4 hodin, s vypnutým ANC se tato doba prodlužuje na 6,5 hodiny. Společně s krabičkou je pak dostatek energie na 30 hodin přehrávání, se zapnutým ANC pak jen 18 hodin. Nabíjení je zde řešeno jen pomocí USB C. Cena pro český trh byla stanovena na 4 999 Kč.

Zdroj: fonearena.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim