reklama

Belkin uvádí sluchátka SoundForm Nano pro děti

Belkin uvádí sluchátka SoundForm Nano pro děti
2022-06-13T13:40:32+01:00
• 13. 6. 2022

Zdroj: Belkin

Po chytrých telefonech nebo nositelných zařízeních pro děti se tato specifická část trhu právě rozšiřuje o bezdrátová sluchátka. Jeden z prvních zástupců přichází pod známou značkou Belkin, která oficiálně představila model SoundForm Nano. Americký producent samozřejmě vsadil na pastelové barvy, zvýšenou odolnost a také jednu vlastnost ocenitelnou samotnými rodiči.

Hlavně bezpečnost

Novinka je především určena pro uživatele od věku 7 let a oproti standardním sluchátkům mají omezenou hranici maximální hlasitosti. Ta je vytyčena na hodnotu 85 decibelů, což tabulkově odpovídá projíždějícímu kamionu (80 dB) a spuštěnému fénu (90 dB). Při vyšší hlasitosti než 85 dB údajně dítě vystavujete riziku poškození sluchu.

SoundForm Nano 3 1000x1000x SoundForm Nano 1 1000x1000x

Zdroj: Belkin

Uvnitř konstrukce se nachází 6mm měnič, mikrofon a neupřesněná baterie s výdrží okolo 5 hodin. Dodávané nabíjecí pouzdro s microUSB portem přidává dalších 19 hodin poslechu, takže zvládnou celkem 24 hodin provozu. Přitom stačí 10 minut nabíjení na 1 hodinu poslechu. Plné dobití pouzdra trvá jen 2 hodiny.

Za pozornost také stojí dotykové plošky pro ovládání, funkce Bluetooth 5.0 či certifikace odolnosti IPX5 do slabšího deště. První objednávky budou rozesílat už koncem tohoto měsíce, přičemž vybírat lze ze tří barev (bílá, modrá, růžová) a cena činí 49,99 dolarů (tj. cca 1 174 Kč).

SoundForm Nano 5 1200x864x

Zdroj: Belkin

Zdroje: belkin.com, gizmochina.com, belkin.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry a nezanevřel ani na zařízení s Androidem.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat