reklama

Oppo nečekaně přiblížilo tablet Pad Air

Oppo nečekaně přiblížilo tablet Pad Air
2022-05-16T16:30:10+01:00
• 16. 5. 2022

Zdroj: Gizmochina

Tři měsíce máme od představení prvního tabletu pod značkou Oppo a nejnovější zpráva rovnou informuje o spuštění předprodeje dalšího modelu s názvem Pad Air. Čínský výrobce do dnešní doby zveřejnil několik oficiálních fotografií, ale za velkou neznámou můžeme označit informace kolem výpisu výbavy nebo prodejní ceně. Každopádně nepůjde o zařízení do nejvyšších řad.

Novinka pro masy

V kuloárech se u Oppo Pad Air hovoří o 10,36palcovém LCD panelu s 60Hz obnovovací frekvencí a maximálním rozlišení 2 000 x 1 200 pixelů. Uživatelé u velkého displeje ocení podporu dotykového pera Oppo Pencil, které je k dostání samostatně v prodeji. Hlavní výkon bude dodávat čipová sada Snapdragon 680 od Qualcommu, kde ovšem není dostupný modem podporující 5G sítě.

Oppo Pad Air 1 1080x1080x

Zdroj: Gizmochina

Zadní části by měl patřit 7 100mAh článek baterie s podporou technologie rychlého 18W nabíjení a jeden objektiv fotoaparátu zatím bez upřesnění jeho rozlišení. Konstrukci ještě obsadí celkem čtyři reproduktory doplněné o technologii Dolby Atmos. Cenovka údajně bude atakovat hranici v přepočtu 3 504 Kč a také má být připraveno volitelné příslušenství například v podobě odolného pouzdra s integrovanou klávesnicí na vytvoření hybridního zařízení.

Oppo Pad Air 2 1080x1080x Oppo Pad Air 4 1080x1080x

Zdroj: Gizmochina

Zdroj: gizmochina.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry a nezanevřel ani na zařízení s Androidem.

Komentáře

Reklama

galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat