reklama

Na nových snímcích se ukazuje, jak by mohly vypadat nové Apple Watch 8

Na nových snímcích se ukazuje, jak by mohly vypadat nové Apple Watch 8
2022-05-21T15:00:22+01:00
• 21. 5. 2022

Zdroj: PhoneArena

Minulý rok před uvedením chytrých hodinek Apple Watch 7 unikly rendery, které měly odhalit jejich design. Jak se ale nyní ukazuje, uniklé rendery nebyly pro Appl Watch serie 7, ale pro sérii 8, která má být uvedena letos v září společně s novými iPhony.

Takhle by mohly vypadat nové Apple Watch 8

Podle nové zprávy by měly nové Apple Watch projít redesignem. Jak je ze snímků patrné, zaoblené sklo by mělo nahradit ploché a rovněž tělo by mělo mít ostřejší hrany. Tyto snímky ukazují, jak by nové Apple Watch 8 mohly vypadat, nicméně je nutné brát tyto zvěsti s rezervou. Finální podoba se může samozřejmě lišit.

apple watch series 8 render leak 800x454x

Takto by mohly vypadat nové Apple Watch 8, Zdroj: GSM Arena

O nových Apple Watch toho zatím příliš mnoho nevíme, nicméně se mluví o tom, že by se mělo jednat o vůbec nejlepší Apple Watch. Podle zvěstí by mohly přijít s podporou měření tělesné teploty a s novými watchOS 9 by mělo přijít i několik nových funkcí.

Zdroje: ,

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim