reklama

WhatsApp pravděpodobně spustí předplatné pro podporu více připojených zařízení

WhatsApp pravděpodobně spustí předplatné pro podporu více připojených zařízení
2022-04-23T15:00:38+02:00
• 23. 4. 2022

Zdroj: Dotekomanie.cz

WhatsApp nedávnou představil novinku v podobě možnosti připojit se k chatu, i když není náš telefon aktuálně připojený k internetu, nebo je vypnutý. Podle nejnovějších informací by se počet současně připojených zařízení mohl navýšit. Umožnit by to mohl placený plán pro podnikové prostředí.

WhatsApp by mohl v budoucnu přinést placenou variantu aplikace

Web WABetaInfo zveřejnil informace, které poukazují na možnost rozšířit počet připojených zařízení k WhastApp účtu až na deset zařízení současně. Jednalo by se tak o více než dvojnásobný počet oproti současném počtu maximálně 4 zařízení. Tato novinka by měl být pravděpodobně zahrnuta primárně pro obchodní účty. Díky tomu by tak firmy mohly získat pro komunikaci se zákazníky možnost používat více zařízení pro jeden účet vázaný na telefonní číslo.

WA LINKED DEVICES NEW BUSINESS IOS 750x1333x

Zdroj: WABetaInfo

V tuto chvíli není úplně jasné, zdali se bude jednat o počet maximálně 10 zařízení, nebo bude tento počet ještě vyšší. Verze aplikace pro Android, ani pro iOS, prozatím nepřináší žádný náznak toho, jak by mohla tato novinka vypadat, nebo co by mohla přinést. S tímto se samozřejmě nabízí i otázka, zdali by měla aplikace WhatsApp pro firmy v budoucnu placené, protože jsou obě verze aplikace nabízeny zdarma. Není ale vyloučeno, že WhatsApp v budoucnu zavede placený plán aplikace, který přinese exkluzivnější funkce.

Zdroje: androidpolice.com, wabetainfo.com

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim