Série Vivo S15 nabídne tři provedení

Série Vivo S15 nabídne tři provedení
2022-04-13T11:30:20+02:00
• 13. 4. 2022

Zdroj: Vivo

Společnost Vivo v těchto chvílích pracuje na nové generaci řady S, která o sobě prozrazuje první informace díky čerstvému úniku od známého zdroje Digital Chat Station z Číny. Série by měla alespoň ze začátku obsahovat celkem 3 zástupce, a to přesněji S15, S15 Pro, S15E. Zatímco první jmenovaný zatím zůstává více pod pokličkou, tak zbývající dva pomalu dostávají jasnější obrysy.

Lepší o třídu

U Vivo S15E se ukáže 6,44palcový AMOLED panel s Full HD+ rozlišením a 16MPx kamerkou na selfie snímky. Uvnitř lze očekávat osmijádrový čip nebo tři paměťové konfigurace (6+128 GB, 8+256 GB, 12+512 GB). Záda obsadí tři fotoaparáty s hlavním 50MPx snímačem a 4 605mAh baterie doplněná o rychlé 66W nabíjení. Skener otisků prstů bude přímo pod displejem.

Varianta Pro má získat OLED displej se zakřivenými okraji po obou stranách a 50MPx selfie kamerku. Hardwarovou část zastoupí procesor Dimensity 8100 od MediaTeku. Dále je v očekávání 80W nabíjení, technologie NFC či lineární motor na lepší vibrační odezvu. Základní model Vivo S15 bude zřejmě řídit Snapdragon 870 od Qualcommu. Nakonec k oficiálnímu představení může dojít už někdy během příštího měsíce.

Zdroj: gizmochina.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Julinek

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry a nezanevřel ani na zařízení s Androidem.

Komentáře

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 2
PanzerGlass S24 MP Mraz 1

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat