reklama

Twitter testuje možnost „odebrání“ zmínky

Twitter testuje možnost „odebrání“ zmínky
2022-04-11T13:30:28+01:00
• 11. 4. 2022

Zdroj: Dotekomanie.cz

Twitter po dlouhé době konečně dal zelenou možnosti úpravy samotného příspěvku. Zatím se spíše jedná o příslib, jelikož není jisté, jak bude funkce fungovat, případně co vše nabídne. Jen víme, že se brzy dočkáme testovací fáze. Mezitím pracuje i na jiných možnostech a jednou z nich je odebrání z konverzace.

„Edit Tweet“. Twitter pracuje na dlouho očekávané funkci

Twitter a zmínky

Na Twitteru se můžete dostat do konverzace poměrně jednoduše. Stačí, aby vás někdo zmínil v příspěvku nebo v odpovědi, a od té chvíle mohou notifikace létat jedna za druhou. Pokud nechcete přímo blokovat, nabízí se možnost skrytí samotné konverzace, takže o ní neuslyšíte ani ji již neuvidíte.

Twitter testuje ale novou možnost. Konkrétně si pohrává s odchodem z konverzace, což vypne jakékoliv notifikace s ní spojené. Ale není to všechno. Ve vlákně už nebudete zmiňováni jako doposud a navíc funkce deaktivuje odkaz, respektive vaši zmínku, a to nejen u prvního příspěvku, ale také to platí pro všechny odpovědi.

ezgif 2 ef1fdfd0c5 500x375x

Zdroj: Twitter

Twitter uvádí, že nová funkce první zamíří do webového rozhraní pro vybranou skupinu uživatelů. Pakliže test dopadne dobře, dočkáme se po nějaké době funkce i v aplikacích pro Android a iOS.

Zdroje: twitter.com, techcrunch.com, engadget.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim