reklama

Polar Pacer a Pacer Pro potěší všechny běžce

Polar Pacer a Pacer Pro potěší všechny běžce
2022-04-20T15:00:18+02:00
• 20. 4. 2022

Zdroj: Polar

Značka Polar do oficiálního prodeje posílá dvojici nositelných zařízení pro všechny milovníky běhání. Zatímco základní přírůstek Pacer získal jenom to nejnutnější, tak u druhého zástupce s přívlastkem Pro si finský výrobce dovolil přidat trochu více vylepšení. V každém případně ani jedna novinka nebude mít ambice na to, aby se stala výraznou konkurencí pro hodinky od největších producentů.

Vzhled přebijí funkčnost

Oba modely se mohou pochlubit minimalistickým designem, gumovými řemínky, zvýšenou odolností (WR 50) nebo sklem Gorilla Glass 3.0 nad 1,2palcovým displejem (240 x 240 pixelů). Během sportování lze měřit tepovou frekvenci včetně VO2 Max a zároveň zaznamenávat polohu díky integrovanému GPS modulu. Baterie (265 mAh) by měla vydržet až 7 dnů za běžného provozu.

Polar Pacer1 568x640x Polar Pacer3 1216x680x

Polar Pacer | Zdroj: Polar

U verze Pro jsou k dispozici náročnější cvičení a fyzické testy pro běžce. Dále překvapí i možnost nahrání mapových podkladů či elektronický kompas. Navíc konstrukce je postavena na slitině hliníku používaném v letectví. Každou variantu ještě rozlišují různá barevná provedení a hlavně Polar Pacer Pro stojí v předprodeji o 100 dolarů více, což znamená 299,95 dolarů (tj. cca 6 785 Kč). První kusy budou expedovány už v dalším měsíci.

Polar Pacer Pro2 1196x1333x Polar Pacer Pro1 2041x1162x

Polar Pacer Pro | Zdroj: Polar

Zdroje: gizmochina.com, phonearena.com, polar.com, polar.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat