reklama

Youtube Vanced končí kvůli právním důvodům

Youtube Vanced končí kvůli právním důvodům
2022-03-13T20:23:18+02:00
• 13. 3. 2022

Zdroj: Youtube

1

Youtube je velmi populární platforma a ještě před nějakou dobou neměli uživatelé možnost sledovat obsah bez reklam. Ani zde nebyla funkce pro poslouchání s vypnutou obrazovkou. Vždy ale existovaly nejrůznější návody, jak obejít reklamy, jak sledovat s vypnutou obrazovkou, případně stahovat obsah do zařízení. S představením placené verze se nabídly všechny tyto funkce, ale stále zde byla část uživatelů, kteří si chtěli užívat obsah bez nutnosti sledovat reklamy a platit za používání. Právě pro takové uživatele se nabízela aplikace Youtube Vanced. Ta ale končí.

Konec pro Youtube Vanced

Vývojáři aplikace Youtube Vanced oznámili na Twitteru, že samotná aplikace končí, respektive již nevyjde nová verze. Ačkoliv příspěvek na Twitteru nebyl nějak podrobný, tak se odhadovalo, že jsou příčinou právní důsledky. Vývojáři následně potvrdili tyto spekulace. Není jasné, kdo vlastně donutil zrušit aplikaci, ale nabízí se například Youtube nebo nějaký majitel nebo majitelé autorských práv.

Pokud máte tuto aplikaci nainstalovanou na svém zařízení, bude nadále fungovat. Vývojáři velmi brzy odstraní odkazy ke stažení ze svých stránek a již nebudou pracovat na nové verzi. Aktuálně se nabízí Youtube Vanced ve verzi 2.6.2.

ryd 1bd989127 1440x3168x ryd 2441d001a 1440x3168x sponsor block 203f74fa0 1440x3168x

Zdroj: Vanced

Jak již bylo napsáno, pokud máte aplikaci nainstalovanou, bude nadále fungovat. Youtube ale může provést nějakou změnu, která zapříčiní nefunkčnost Youtube Vanced. Vzhledem k zastavení vývoje tak nedojde k modifikaci a uživatelé se nedočkají opravy. Jestli a kdy se tak stane, není jasné, ale je to ve hře. Youtube Vanced tedy časem nemusí být funkční.

Zdroj: twitter.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Šéfredaktor, tvůrce dotekomanie.cz, androiďák, podcaster v PZL. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Martin Jeřábek

13. 3. 2022, 23:30

Kreténi. Už tak mají peněz z hloupých lidí až až..

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat