reklama

Google Diktafon dostává designovou změnu

Google Diktafon dostává designovou změnu
2022-03-08T13:30:01+01:00
• 8. 3. 2022

Zdroj: Google

Google v tomto měsíci přidal podporu pro další jazyky u aplikace Diktafon, která umí vytvořit přepis nahraného hlasu. Bohužel stále není k dispozici čeština a zatím to nevypadá, že bychom se v dohledné době dočkali. Na druhou stranu jako běžná aplikace pro diktování funguje velmi dobře. Nyní jsme se dočkali aktualizace na verzi 3.5.

Diktafon od Googlu dostává nejen nový vzhled

Diktafon 3.5

Google ve své podstatě začal opět měnit design aplikace. Více ji uzpůsobuje, aby odpovídala Material You podobě, která si zakládá mimo jiné na barvách. Hned na první pohled si můžete všimnout, že hlavní tlačítka pro ovládání ve spodní části aplikace jsou kulatá a navíc jsou více zvýrazněna tlačítka pro přeskakování o nastavený čas.

Google Recorder 35 Pixel 3 1080x2340x Google Recorder 35 Pixel 1 1080x2340x

Zdroj: AndroidPolice (se souhlasem)

Došlo ke změně designu přepínače mezi grafickou ukázku záznamu a samotným přepisem. Taktéž v horní části aplikace jsme se dočkali vyloučení nástrojů pro úpravu a vyhledávání. Aplikace dokáže lépe reagovat na nastavení systému, a to i v případě tvarů tlačítek.

Dá se říci, že jsme se dočkali vyladění některých grafických prvků. Bohužel nejsou k dispozici jakékoliv nové funkce nebo možnosti. Snad se letos dočkáme rozšíření podpory pro více jazyků, případně i češtiny.

Zdroje: androidpolice.com, 9to5google.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim