reklama

Redmi 10A čeká příjemná vylepšení

Redmi 10A čeká příjemná vylepšení
2022-02-03T11:45:04+02:00
• 3. 2. 2022

Zdroj: Mi

Nejslabší článek v řadě Redmi se po více než půl roce dočká svého nástupce v podobě modelu Redmi 10A. Čínský výrobce začíná sbírat certifikace potřebné pro vydání telefonu na mobilní trh a díky tomu máme k dispozici první přesnější prvky ze seznamu výbavy. Zároveň vedle něj můžeme také vyhlížet o kapku lepší variantu Redmi 10C.

Smysluplná vylepšení

První rozdíly mezi Redmi 9A a Redmi 10A přihrávají myšlence, že si firma nechce nechat ujet vlak, proto dojde k výraznější aktualizaci u specifikací. Výbavu částečně poodhaluje zveřejněný výpis v databázi FCC a benchmarku Geekbench. Hardwarovou stránku pod křídla vezme čipová sada Helio G25 od MediaTeku, kterou budou kombinovat až v pěti paměťových kombinacích – nejnižší 2 + 32 GB a nejvyšší 4 + 128 GB.

Zadní strana se má konečně dočkat dvojice fotoaparátů, kde k hlavnímu 13megapixelovému snímači připojí ještě hloubkový 2MPx senzor. Další žhavou novinkou se stane skener otisků prstů, který nebyl přítomen u předchozích generací. K oznámení by mohlo údajně dojít během tohoto měsíce, což producent může sám ujasnit v následujících týdnech. Zákazníky v Evropě bude především zajímat globální verze s kódovým označením 220233L2G.

Zdroj: gizmochina.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat