Redmi 10A čeká příjemná vylepšení

Redmi 10A čeká příjemná vylepšení
2022-02-03T11:45:04+02:00
• 3. 2. 2022

Zdroj: Mi

Nejslabší článek v řadě Redmi se po více než půl roce dočká svého nástupce v podobě modelu Redmi 10A. Čínský výrobce začíná sbírat certifikace potřebné pro vydání telefonu na mobilní trh a díky tomu máme k dispozici první přesnější prvky ze seznamu výbavy. Zároveň vedle něj můžeme také vyhlížet o kapku lepší variantu Redmi 10C.

Smysluplná vylepšení

První rozdíly mezi Redmi 9A a Redmi 10A přihrávají myšlence, že si firma nechce nechat ujet vlak, proto dojde k výraznější aktualizaci u specifikací. Výbavu částečně poodhaluje zveřejněný výpis v databázi FCC a benchmarku Geekbench. Hardwarovou stránku pod křídla vezme čipová sada Helio G25 od MediaTeku, kterou budou kombinovat až v pěti paměťových kombinacích – nejnižší 2 + 32 GB a nejvyšší 4 + 128 GB.

Zadní strana se má konečně dočkat dvojice fotoaparátů, kde k hlavnímu 13megapixelovému snímači připojí ještě hloubkový 2MPx senzor. Další žhavou novinkou se stane skener otisků prstů, který nebyl přítomen u předchozích generací. K oznámení by mohlo údajně dojít během tohoto měsíce, což producent může sám ujasnit v následujících týdnech. Zákazníky v Evropě bude především zajímat globální verze s kódovým označením 220233L2G.

Zdroj: gizmochina.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Julinek

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry a nezanevřel ani na zařízení s Androidem.

Komentáře

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 2
PanzerGlass S24 MP Mraz 1

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat