Twitter zkouší různou rychlost přehrávání videí

Twitter zkouší různou rychlost přehrávání videí
2022-02-13T18:00:46+02:00
• 13. 2. 2022

Zdroj: Tech Crunch

Společnost Twitter testuje možnost změny rychlosti přehrávání videí v systému Android a na webu. Novinku oznámili v úterý 8. února. Přidají se tak ke konkurenci, například k YouTube či ke Spotify, kteří u videí či audiobsahu tuto funkci umožňují již delší dobu.

Těm, kteří jsou v neveřejně dostupném testu, se při sledování videa zobrazí malé ozubené kolečko, na které může uživatel kliknout a získat tak přístup k různým možnostem rychlosti přehrávání videí. Na základě tweetu s oznámením Twitteru to vypadá, že můžete video sledovat až 0,25x rychlostí nebo až 2x rychlostí.

FLG9xY WUAM5 CK 4096x2636x

Zdroj: Twitter

Videa budete moci sledovat rychleji nebo pomaleji než obvykle

Podle mluvčího Twitteru Josepha Nuñeze si uživatelé budou moci zvolit rychlost přehrávání u „videí na Twitteru, zesílených videí, hlasových tweetů, videí v DM a živých přehrávání videa v závislosti na své platformě.“ Nuñez také uvedl, že Twitter plánuje v budoucnu rozšířit testování na iOS.

Twitter v tomto týdnu pouze oznámil, že funkci zatím testuje a není plošně dostupná. Zkouší ji zatím v aplikaci pro Android a ve webovém prohlížeči. Twitter neupřesnil, podle jakého vzorku a kolik uživatelů má novou testovací funkci k dispozici. Kdy bude dostupná pro všechny uživatele, není zřejmé.

Zdroje: twitter.com, theverge.com, gadgets.ndtv.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Karel Čapka

Absolvent mediálních studií a žurnalistiky. Zajímám se o moderní technologie, sociální sítě a mám rád focení. Vždy si najdu chvilku na čtení a baví mě učit se novým věcem. Zajímají mě moderní dějiny, politika, geografie, Formule 1 a vlastně ode všeho něco.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat