reklama

Pět novinek od Motoroly na prvních renderech

Pět novinek od Motoroly na prvních renderech
2022-02-13T16:30:51+01:00
• 13. 2. 2022

Zdroj: Motorola

Na širokou veřejnost se dostávají první rendery pětice zařízení z dílny společnosti Motorola, které mají poprvé spatřit světlo světa během letošního roku. O zveřejnění zprávy se postarala známá osoba Evan Blass, takže nad její věrohodností bychom nemuseli ani polemizovat. V každém případě připravované přírůstky nesou kódové označení Hawaii+, Dubai, Rogue, Rhode a Austin.

Rukopis nezapřou

Telefon Rhode se asi stane základním zástupcem, který dorazí ve 4G i 5G verzi. Vpředu naleznete proděravěný otvor pro selfie kamerku, kdežto záda ponesou tři objektivy fotoaparátu s hlavním 50MPx snímačem. U 5G varianty lze zpozorovat více perforovanou zadní část. Podobný osud čeká trojici Austin, Hawaii+ a Dubai. Nicméně model Dubai alespoň potěší o něco tenčími rámečky obepínající displej.

Motorola Rhode 4G 939x626x Motorola Rhode 5G 1200x800x Austin 939x626x

Motorola Rhode 4G / Rhode 5G / Austin | Zdroj: Phonearena

Hawaii 939x626x Dubai 939x626x

Motorola Hawaii+ / Dubai | Zdroj: Phonearena

Nejzajímavější novinkou s největší pravděpodobností bude Rogue. Z něj se údajně vyklube první model od Motoroly, u něhož přední kamerku umístí přímo pod čelní panel. Některé zahraniční zdroje mu dokonce připisují konkrétní název Edge 30 Ultra a tím by převážnou část specifikací mohl rovnou převzít od Edge 30 Pro. Nakonec ačkoliv neznáme žádné přesnější informace kolem možného představení, tak bližší podrobnosti snad zjistíme v nejbližší době.

Rogue 939x626x

Motorola Rogue | Zdroj: Phonearena

Zdroj: phonearena.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim