reklama

Twitter pravděpodobně testuje možnost odhlášení se z konverzace

Twitter pravděpodobně testuje možnost odhlášení se z konverzace
2022-02-26T11:30:52+01:00
• 26. 2. 2022

Zdroj: Dotekomanie.cz

Twitter pravděpodobně testuje novou funkci, která by umožnila uživatelům opustit vlákno konverzace. Na svém twitterovém profilu to zveřejnila výzkumnice Jane Manchun Wong.

Twitter možná testuje další novinku pro lepší ochranu soukromí

Nová funkce by umožnila uživatelům odhlásit se z konverzací, kterých již nebudou chtít být součástí. Uživatel tak bude mít možnost skrýt zobrazení svého jména v konverzacích, ve kterých byl zmíněn, a to včetně opětovných zmínek a notifikací o nových komentářích. Na druhou stranu bude mít uživatel i nadále možnost si vlákno zobrazit. Tato funkce přichází vedle již zavedené funkce, která umožňuje ztlumit konverzaci, ve které je uživatel zmíněn.

Zdroj: Twitter

Fungovat by to mělo tak, že pakliže se odhlásíte z vlákna, vaše twitterové jméno zde již nebude figurovat jako hypertextový odkaz, který povede na váš profil, ale změní se na prostý text. Společnost Twitter odmítla potvrdit, že by tuto funkci testovali. Vzhledem k tomu, že se ale snaží zavádět možnosti, jak lépe kontrolovat soukromí, lze očekávat, že se jedná o funkci, která by se časem mohla objevit.

Zdroje: theverge.com, twitter.com

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim