Doživotní licence Windows 10 jen za 330 Kč. Valentýnská sleva až 91 % sponzorovaný článek

Doživotní licence Windows 10 jen za 330 Kč. Valentýnská sleva až 91 % [sponzorovaný článek]
2022-02-12T22:40:50+02:00
• 13. 2. 2022
5

Udělejte si radost zakoupením nového licenčního klíče k produktům Microsoft za skvělou cenu. V nejkratším měsíci roku 2022 si pro vás nízké ceny připravil online shop Keysbuff. Ten spustil akci ke konci roku, která nabízí slevu 28 % na klíče k softwaru od společnosti Microsoft. Za nízké ceny můžete získat například Windows 10, Windows 11 a Microsoft Office 2019 nebo v kombinaci dohromady za ještě nižší ceny. Vše potřebné pro svůj počítač naleznete na webu Keysbuff. Pro slevu stačí použít náš slevový kód DOT25.

Slevy na Windows 10 a MS Office pokračují i na začátku roku 2022

V rámci slevové akce můžete získat například operační systém Windows 11 Pro za za úžasnou cenu 470 Kč nebo starší Windows 10 ve verzi Pro za bezkonkurenčních 325 Kč. Novoroční nabídka na skvělé licenční klíče za bezkonkurenční cenu je platná pouze v internetovém obchodě Keysbuff.com. A pokud si nevyberete z produktů Microsoft, mají též k zakoupení i spoustu her či příslušenství k počítači, jako jsou myši či mechanické klávesnice.

Do nového roku se slevami na oblíbení produkty Microsoft

dotekomaniecz 6 1920x1080x

Pro získání slevy 28 % je potřeba v košíku zadat kupon DOT25.

Obchod Keysbuff navíc nemá žádné skryté poplatky za zboží ani za platbu. Případně můžete využít i poukázky na herní konzole PlayStation, pořídit si kupón do iTunes či na Steam, Origin či Uplay nebo si pořídit antivirové programy ve slevě.

Activation 1 1920x1080x

Pokud vás tato nabídka zaujala, pak neváhejte a objednávejte, akce s 28% slevou trvá do konce roku, pro slevu použijte kód DOT25. Nakupování u Keysbuff.com je tak snadné, jak jen je to možné! Brzy po objednání obdržíte e-mail s aktivačními klíči zvoleného produktu – a nebudete čekat dlouho! Za pár minut je aktivační kód ve vaší e-mailové schránce a můžete jej na počítači rovnou aktivovat. V případě jakýchkoli dotazů vám zákaznický servis service@kysbuff.com poskytne rychlou a rozsáhlou podporu, kterou potřebujete. Navíc je podpora dostupná 24/7, komfort, a pomoc při nákupu je tedy zaručena.

Keysbuff

Jak aktivovat licenční klíče?

Po zaplacení obdrží kupující na e-mail uvedený při registraci produktový klíč OEM, který lze aktivovat přímo v samotném systému Windows 10 v další části – „Start“ → „Nastavení“ → „Systém“ → „O programu“ → „Změnit klíč produktu“ (v této nabídce je třeba zadat obdržený klíč OEM).

Keysbuff

Po aktivaci OEM klíče se v sekci Aktivace zobrazí následující zpráva: „Systém Windows je aktivován pomocí digitální licence propojené s vaším účtem Microsoft.“

Upozorňujeme, že aktivovaný klíč Windows 10 je vázán na základní desku počítače. Pokud počítač vyměníte, budete muset pro další použití klíče kontaktovat podporu společnosti Microsoft.

Keysbuff

Pokud jde o aktivaci sady Office, je situace ještě jednodušší. Stačí přejít na oficiální stránku produktu, případně otevřít program v počítači a poté se přihlásit pomocí účtu Microsoft. Poté zadejte produktový klíč (který vám bude zaslán e-mailem po zaplacení zboží) do speciálního pole, zadejte svůj region a preferovaný jazyk a klikněte na tlačítko „Další“. Pokud jste postupovali správně, měli byste být schopni stáhnout Office do svého počítače. Pokud jste aktivovali již nainstalovaný Office, změna se projeví rovnou.

product 1144x543x

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Martin Graulich

13. 2. 2022, 13:06

Když si koupím licenci na Windows 10 a udělám update na Windows 11 a v budoucnu by udělal reinstalaci, budu moci hned nahrát Windows 11? Nebo je lepší si rovnou koupit licenční klíč na Windows 11?
Děkuji za vaší odpověď

Jiří Přikryl

13. 2. 2022, 9:30

Nic není zadarmo. Doživotní znamená, do konce oficiální podpory. Každá edice má omezenou podporu. Některé edice Win 10 již nejsou podporovány. Za dva roky skončí podpora nynějších edicí. Nastoupila win 11. Proč bych kupoval např. počítač hardware co zvládne win 10 ale ne 11? Když už mám hardware co zvládne nový systém proč bych instaloval starý. Pokud někdo namítne , že starý je lepší než nový, je to argument co se tu vždy vynoří od win95. A pokrok jde dál a staromilci mají zastaralý hardware … svítí loučemi , topí v kamenném ohništi a počítají na ruském sčotu(pro ty co tento termín neznají nechť googlíí :-) )

Martin Graulich

13. 2. 2022, 7:37

Je to spolehlivý nákup? Nehrozí že po nějaké době začne Windows hlásit že není aktivovaný nebo že je nelegální? Je to neuvěřitelně levné tak si myslím že je v tom nějaký háček

Martin Smola

13. 2. 2022, 9:48

Kupoval jsem takhle klíč na W10 za cca 12$ a téměř hned upgradoval zdarma na W11 a vše je ok. (čistá instalace na nový ntb z flašky, btw). Za mě určitě bez problému..

Martin Graulich

13. 2. 2022, 12:18

Když si koupím licenci na Windows 10 a udělám update na Windows 11 a v budoucnu by udělal reinstalaci, budu moci hned nahrát Windows 11? Děkuji za vaší odpověď

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat