reklama

Apple vydal iOS 15.4 beta 4

Apple vydal iOS 15.4 beta 4
2022-02-23T06:30:24+01:00
• 23. 2. 2022

Zdroj: Dotekomanie.cz

Apple se pomalinku blíží k vydání nových verzí operačních systémů pro svá zařízení. Jedním z nich je iOS 15.4, který vyšel ve verzi 4. Vzhledem k tomu, že se spekuluje o uvedení v první polovině března, už ani neočekáváme, že by došlo na přidání nějaké nové funkce.

Apple vydává iOS 15.4 beta 3

iOS 15.4

Čtvrtá beta je zatím k dispozici pro vývojáře, ale co nevidět bude dostupná i pro běžné beta testery, kteří si chtějí vyzkoušet nový systém ještě před uvedením pro všechna zařízení. Jak již bylo napsáno, iOS 15.4 beta 4 neobsahuje jakoukoliv novou funkci. Apple se soustředil na opravování chyb a vylepšení stability.

iPhone 13

Zdroj: Dotekomanie.cz

Například došlo na opravu problému u FaceTime, kde nebylo možné pořídit snímek účastníka, pakliže se účastnil skupinového hovoru. Zde ale šlo spíše o UX problém. I přes to, že co nevidět, bude uvedena stabilní verze, tak Apple na svých stránkách uvádí seznam známých problémů. Týkají se například aplikace Zdraví, ke jsou komplikace se sledováním okysličení krve nebo také s procesem nastavování. Ani aplikace jako Telefon, iTunes a Messages nejsou zatím bez chyby.

U v rámci API je známo několik problémů. I tak by Apple měl nabídnout všechny opravy v den vydání stabilní verze. Spekuluje se, že se iOS 15.4 dočkáme již 8. března.

Zdroje: 9to5mac.com, developer.apple.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim