Nubia uvedla nová sluchátka New Sound C1

Nubia uvedla nová sluchátka New Sound C1
2022-01-19T11:30:28+02:00
• 19. 1. 2022

Zdroj: Gizmochina

Značka Nubia z portfolia společnosti ZTE na trh přináší nová bezdrátová sluchátka nesoucí název New Sound C1. Ovšem dnešní novinka tentokrát nespadá do známé herní řady Red Magic. Při prvním pohledu toho sice o sobě moc neprozrazují, ale čínský výrobce za poměrně líbivou cenu dokázal do zařízení vybrat konkurenceschopnou výbavu.

Žádné složitosti

I přes velmi jednoduché zpracování je připravena řada užitečných funkcí. V první řadě se hodí zmínit nejnovější verze Bluetooth 5.3, která hlavně zlepšuje dosah, snižuje spotřebu baterie nebo zpoždění zvuku. Ke všemu byl také připraven ještě druhý režim s latencí do 60 ms. Z pohledu výdrže sluchátka zvládnou maximálně 8 hodin za plného provozu.

ZTE Nubia New Sound C1 3 740x905x ZTE Nubia New Sound C1 2 747x872x

Zdroj: Gizmochina

Dodávané pouzdro se vstupem pro USB-C kabel obsahuje 400mAh článek baterie, který navrch přidává dalších 32 hodin poslechu. Pro sportovně založené uživatele nesmí chybět zvýšená voděodolnost, což dokládají získanou certifikací IPX4. Zveřejněný plakát láká na nízkou hmotnost, ale přesnou hodnotu prozatím neznáme. Nelze očekávat ani funkci aktivního potlačení okolního hluku.

Nakonec k dispozici jsou tři barevné varianty (bílá, modrá, zelená) a oficiální prodej startuje právě dnes. Cenovka po přepočtu atakuje hranici pouhých 540 Kč.

ZTE Nubia New Sound C1 4 747x1001x ZTE Nubia New Sound C1 5 749x870x

Zdroj: Gizmochina

Zdroj: gizmochina.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Julinek

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry a nezanevřel ani na zařízení s Androidem.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat