reklama

Samsung Galaxy Z Flip 3 dostal olympijskou edici

Samsung Galaxy Z Flip 3 dostal olympijskou edici
2022-01-06T13:30:39+02:00
• 6. 1. 2022

Zdroj: Samsungeshop.com.cn

V pátek 4. února startují zimní olympijské hry v Pekingu a společnost Samsung, jako jeden z klíčových sponzorů, odhaluje exkluzivní edici modelu Galaxy Z Flip 3. Oficiální název telefonu je Galaxy Z Flip 3 Olympics Games Edition. Budoucí majitelé se mohou těšit na spoustu změn po vnější stránce, ale naopak vnitřní sestava zůstala zachována.

Jihokorejský reprezentant

Olympijská proměna přináší zcela nové barevné provedení Winter Dream White, které kromě bílé charakterizují zlaté doplňky nebo černý modul vyhrazený pro dva fotoaparáty. Logo výrobce doplňuje znak her s pěti kruhy a informace o celosvětovém partnerství. Hardwarové prvky uvnitř jsou stejné jako u základní verze.

Samsung Galaxy Z Flip 3 Olympics Games Edition 1 600x600x

Zdroj: Samsungeshop.com.cn

Samsung připravil oživení u softwarového rozhraní, kam předinstaloval speciální motivy zahrnující přizpůsobené tapety, ikony či styly hodin na domovské obrazovce. V prodeji bude pouze jediná konfigurace paměti (8 + 256 GB) od 15. ledna.

Do té doby běží předprodej za cenu v přepočtu 27 487 Kč. Nakonec připraven je také olympijský set, který navíc zahrnuje 32palcový monitor M7 a jeho celková cena činí zhruba 34 184 Kč. Závěrem lze dodat, že jenom samotný monitor na českém trhu pořídíte za necelých 9 000 Kč.

Zdroje: samsungeshop.com.cn, sammobile.com, gsmarena.com, gizmochina.com, phonearena.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim