reklama

Reebok odhalil svoje první chytré hodinky ActiveFit 1.0

Reebok odhalil svoje první chytré hodinky ActiveFit 1.0
2022-01-27T18:00:21+02:00
• 27. 1. 2022

Nový hráč má nakročeno do segmentu nositelných zařízení a tím se právě stává sportovní značka Reebok. První zástupce v podobě chytrých hodinek nese název ActiveFit 1.0. Ovšem nízko nastavená prodejní cena předpovídá velmi omezenou výbavu, která se ukryje v nijak zvláštní konstrukci. Novinku tak budou volit spíše jen méně nároční uživatelé.

Žádná hitparáda

Do kulatého pouzdra byl vsazen 1,3palcový displej s HD rozlišením. Získaná certifikace IP67 sice nestačí na plavání, ale hodinky alespoň odolají většímu dešti při běhání. Z pohledu výdrže zvládnou 15 dnů za plného provozu, přičemž v pohotovostním režimu dokáží celkem setrvat až 30 dnů.

Reebok ActiveFit 10 5 679x679x Reebok ActiveFit 10 3 679x679x

Zdroj: Amazon

Sportovně založení uživatelé si budou muset vystačit pouze s 15 sportovními režimy. Ze standardních funkcí lze vypíchnout snímač tepové frekvence a okysličení krve (SpO2). Dále možnost sledování spánkové aktivity nebo menstruačních cyklů.

Základní výbavu uzavírá ovládač hudebního přehrávače, aktuální předpověď počasí, vzdálená spoušť fotoaparátu, upozornění z aplikací třetích stran, na zmeškané hovory a přijaté zprávy. Do oficiálního prodeje míří dohromady čtyři barevné varianty za zaváděcí cenu v přepočtu 1 308 Kč, která platí do 28. ledna. Později cenovka bude činit cca 2 180 Kč.

Reebok ActiveFit 10 4 679x679x Reebok ActiveFit 10 2 679x679x

Zdroj: Amazon

Zdroje: amazon.in, gadgets.ndtv.com, gizmochina.com, mysmartprice.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat