reklama

Postranní webový panel Google Úkoly prošel změnou, nyní je mnohem přehlednější

Postranní webový panel Google Úkoly prošel změnou, nyní je mnohem přehlednější
2022-01-03T08:00:13+01:00
• 3. 1. 2022

Autor: Přemysl Vaculík, Dotekomanie.cz

Google v srpnu roku 2021 vydal aktualizaci aplikace Úkoly pro Android a iOS. Nyní dostává aktualizaci i panel Úkoly ve webovém prohlížeči v rámci služby Google Workspace.

Webové Google Úkoly dostávají nové rozhraní

Zmínka o změně se objevila na blogu Googlu v tipech pro zlepšení produktivity. Objevuje se snímek obrazovky, který představuje webové Úkoly v novém kabátě. Změna uživatelského rozhraní spočívá v tom, že nyní jsou úkoly seskupeny do rozevíracích seznamů, které jsou přehledně zobrazeny v hlavním zdroji. Doposavad byly úkoly zobrazeny samostatně v seznamu jeden po druhém, a pokud jsme si chtěli úkoly filtrovat na úrovni seznamů, museli jsme mezi nimi přepínat v záhlaví panelu.

google tasks web list redesign 1000x664x

Zdroj: 9to5google

Seznamy jsou nyní tím, co ve zdroji vidíme, a je možné je pomocí tlačítka rozbalit, čímž zobrazíme úkoly, které se v seznamu nacházejí. Rovněž je vedle názvu každého seznamu nově tlačítko pro přidání nového úkolu. V záhlaví panelu se objevila také nová karta oblíbených úkolů. Sem si můžeme přidávat úkoly, které chceme mít vždy na očích a jsou pro nás důležité. Oblíbené úkoly, jak se zdá, budou k dispozici pouze pro webové rozhraní, v mobilní aplikaci nebyly zavedeny.

Prozatím nový design úkolů pro webové rozhraní nebyl zpřístupněno pro osobní účty ani pro účty služby Workspace. Jak jsme si sami ověřili, úkoly v rámci webového rozhraní mají stále starý vzhled. Google novinku ale zavede pravděpodobně brzy.

Zdroj: 9to5google.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Reklama

galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat