reklama

Vánoční slevy na Windows, Windows 10 Pro jen za 325 Kč a MS Office 2019 za 975 Kč sponzorovaný článek

Vánoční slevy na Windows, Windows 10 Pro jen za 325 Kč a MS Office 2019 za 975 Kč [sponzorovaný článek]
2021-12-26T18:13:05+01:00
• 25. 12. 2021

Udělejte si radost vánočním dárkem v podobě licenčního klíče za skvělou cenu od společnosti Microsoft. Vánoční slevy pro vás připravil online shop . Ten spustil vánoční akci, která nabízí slevu 28 % na klíče k softwaru od společnosti Microsoft. Za nízké ceny můžete získat například Windows 10, Windows 11 a Microsoft Office 2019 nebo v kombinaci dohromady za ještě nižší ceny. Vše potřebné pro svůj počítač naleznete na webu Keysbuff.

Slevy na Windows 10 a MS Office pokračují až do Vánoc

V rámci slevové akce můžete získat například operační systém Windows 11 Pro za za úžasnou cenu 470 Kč nebo starší Windows 10 ve verzi Pro za bezkonkurenčních 325 Kč. Předvánoční nabídka je platná pouze v internetovém obchodě Keysbuff.com. A pokud si nevyberete z produktů Microsoft, mají též k zakoupení i spoustu her či příslušenství k počítači, jako jsou myši či mechanické klávesnice.

Keysbuff DOT 1080x720x

Pro získání slevy 28 % je potřeba v košíku zadat kupon DOT25.

Obchod SuperCDK navíc nemá žádné skryté poplatky za zboží ani za platbu. Případně můžete využít i poukázky na herní konzole PlayStation, pořídit si kupón do iTunes či na Steam, Origin či Uplay nebo si pořídit antivirové programy ve slevě.

Vánoční slevy na oblíbení produkty Microsoft

Pokud vás tato nabídka zaujala, pak neváhejte a objednávejte, akce s 28% slevou trvá do konce roku. Nakupování u Keysbuff.com je tak snadné, jak jen je to možné! Brzy po objednání obdržíte e-mail s aktivačními klíči zvoleného produktu – a nebudete čekat dlouho! Za pár minut je aktivační kód ve vaší e-mailové schránce a můžete jej na počítači rovnou aktivovat. V případě jakýchkoli dotazů vám zákaznický servis service@kysbuff.com poskytne rychlou a rozsáhlou podporu, kterou potřebujete. Navíc je podpora dostupná 24/7, komfort, a pomoc při nákupu je tedy zaručena.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim