reklama

TikTok přidává podporu GIPHY a nový nástroj pro automatikou úpravu videí

TikTok přidává podporu GIPHY a nový nástroj pro automatikou úpravu videí
2021-12-21T13:30:21+01:00
• 21. 12. 2021

Zdroj: Dotekomanie.cz

TikTok je bezesporu nejlepší současnou platformou pro tvorbu krátkých videí. Jeho popularita masivně roste a stal se fenoménem v této oblasti nejen mezi teenagery. Vývojáři se stále snaží službu vylepšovat. Mezi poslední novinky patří podpora služby GIPHY a nástroje pro vylepšení videí.

TikTok přináší novinky ve své aplikaci

První novinkou, kterou TikTok přináší, je podpora gifů ze služby GIPHY. Pokud rádi používáte efekt Green Screen, nově budete moct použít jako pozadí oblíbený gif právě ze služby GIPHY. Green Screen je efekt, který vás dokáže přenést v podstatě kamkoliv. Ačkoliv natočíte video doma, díky tomuto efektu můžete použít jakékoliv pozadí a navodit tak iluzi, že se nacházíte úplně někde jinde. Nyní budete mít možnost využít široké knihovny gifů z GIPHY a použít je jako pozadí.

TikTok 696x500x

Zdroj: Android Community

Do TikToku přichází také nový nástroj pro automatické vylepšení videí. To se bude hodit především těm, kdo nemají své vlastní nástroje pro úpravu. V aplikaci bude nově přítomné tlačítko pro vizuální úpravy videa. Vylepšit budete moct expozici videa, přidat korekci barev, nebo video vylepšit v případě, že bylo pořízeno za špatných světelných podmínek. Po nahrání videa kliknete na nové tlačítko a aplikace vám nabídne navrhovaná vylepšení. V případě, že nebudete s vylepšením spokojení, vždy bude možné se vrátit k původní kvalitě videa.

Mezi další novinky pak patří přidání tří nových zvukových efektů. Díky nim tak budete znít jako zvíře, nebo třeba hudební nástroj. Po nahrání videa klepnete na tlačítko hlasové efekty a vyberete jeden ze tří nově přidaných. Poslední novinkou je pak možnost nahrávání videí v HD kvalitě 1 080p. Tato novinka bude dostupná prozatím pouze ve vybraných zemích.

Zdroj: androidcommunity.com

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim