reklama

Realme uvádí GT 2 Pro, ultimátní smartphone, který sází na udržitelnost aktualizováno

Realme uvádí GT 2 Pro, ultimátní smartphone, který sází na udržitelnost [aktualizováno]
2021-12-30T13:30:16+01:00
• 30. 12. 2021

Zdroj: Realme

Aktualizováno 30. 12.

Realme pokračuje v prozrazování vlastností nadcházejícího top modelu GT 2 Pro. Tentokrát se dozvídáme, že mobil bude vybaven 50MPx senzorem od Sony. Konkrétně se bude jednat IMX766, tedy ten samý senzor, jaký byl použil například u OnePlus 9 Pro. Druhý snímač bude mít také 50 MPx a bude sloužit pro ultra širokoúhlé snímky. Zde ale možná společnost půjde až příliš daleko, jelikož úhel záběru bude 150°. Třetí snímač bude sloužit pro makro focení. Současně se dozvídáme, že k představení dojde v Číně 4. ledna.

Původní článek 27. 12.

Značka Realme představila svůj nový ultimátní smartphone, který na trh dorazí pod přízviskem GT 2 Pro. Přízvisko „Pro“ si právem zaslouží, protože technické parametry u nejlépe vybavené verze jsou opravdu oslňující.

Realme GT 2 Pro přichází s udržitelným designem a vysokým výkonem

Realme je nejrychleji rostoucí značkou smartphonů na světě a nyní společnost odhaluje svůj nový model Realme GT 2 Pro. Telefon byl opět navržen ve spolupráci s designérem a cestovatelem  Naotem Fukusawou, který se při návrhu designu telefonu nechal inspirovat papírem. Telefon se tak stal vůbec prvním zařízením s biopolymerním designem. Ve spolupráci s Naotem Fukusawou vznikl takzvaný Paper Tech Master Design. Ten vystupuje v duchu udržitelného designu s názvem „Budoucnost papíru“. Snoubí v sobě funkčnost a udržitelnost, technologii, estetiku a modernost s tradicí.

GT2Pro 2 1196x797x

Zdroj: Realme

Už od samého počátku je základní filozofií značky Realme spojovat výkon a stylový design. Realme GT 2 Pro by mělo motto „Síla se potkává s designem“ splňovat do poslední detailu. Jedná se tak o nejprémiovější vlajkový smartphone od Realme všech dob, která přichází se speciálním vzhledem inspirovaným papírem. Design telefonu je křišťálově čistý a průzračně lehký. Naoto Fukusawa se do designu snažil přenést texturu papíru. Společnost Realme věří, že aby bylo možné přinést telefon s designem z přírodních materiálů, není nutné pro to obětovat přírodní zdroje. Společnost se tak snaží přinést harmonii mezi technologií a životním prostředím.

GT2Pro 3 1387x1484x

Zdroj: Realme

Zdroj: Tisková zpráva, GSMArena

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim