reklama

Adobe spustilo zdarma službu Creative Cloud Express

Adobe spustilo zdarma službu Creative Cloud Express
2021-12-30T11:30:42+02:00
• 30. 12. 2021

Zdroj: 9to5Mac

Společnost Adobe před několika dny uvedla na trh novinku Creative Cloud Express. Ve zkratce jde o jednotný úkolový, webový a mobilní produkt, který má za cíl usnadnit vytváření a sdílení multimediálního obsahu – od příspěvků na sociálních sítích a příběhů až po pozvánky k marketingovým materiálům (loga, letáky, bannery atd.). 

Creative Cloud Express

Služba nabízí tisíce šablon, 20 000 prémiových písem Adobe a 175 mil. licencovaných obrázků Adobe Stock. Creative Cloud Express využívá Adobe Sensei, tedy výkonné AI/ML a technologii, která se používá v hlavních aplikacích Adobe – Photoshop, Premiere a Acrobat. 

Creative Cloud Express

Zdroj: 9to5Mac

Mělo by se rovněž jednat o konkurenci pro Canva, tedy online nástroj pro podobný druh tvorby, který také funguje v jakémkoli prohlížeči a telefonu. Creative Cloud Express však může být pro uživatele atraktivnější díky integraci Adobe Fonts a Adobe Stock, která nabízí profesionálnější možnosti typografie a fotografie ve srovnání s Canva. Uživatelé CCE mohou navíc sdílet svou tvorbu s členy týmu prostřednictvím knihoven. 

Creative Cloud Express je k dispozici všem zcela zdarma. Prémiový tarif s dalšími funkcemi vyjde na měsíčních 9,99 dolarů. 

logo-app Adobe Spark Post Developer Zdarma iOS

Zdroj: 9to5mac.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim