reklama

Ohebný OPPO Find N se představí za týden aktualizováno

Ohebný OPPO Find N se představí za týden [aktualizováno]
2021-12-09T05:55:20+01:00
• 9. 12. 2021

Zdroj: Oppo

Aktualizováno 9. 12.

Ví se, že Oppo chystá zařízení s ohebným displejem. Zatím zde byly spekulace, případně se objevil nějaký únik, ale společnost nehodlá čekat. Uvedla první ukázku, v rámci které ukazuje samotné zařízení. Sice nemáme k dispozici jakékoliv další detaily, ale možná se nabídne ohebný displej s ukrytou kamerou pod ním. K představení dojde již 15. prosince.

Původní článek 30. 11.

Čínská společnost OPPO chystá skládací telefon pod názvem OPPO Find N, o čemž jsme vás informovali už dříve. V zahraničí ale začaly kolovat bližší detaily telefonu, takže si dokážeme udělat poněkud jasnější představu o tom, co od zařízení lze očekávat. 

OPPO Find N

Zahraniční média se opírají o uniklé informace, které zmiňují příchod skládacího displeje se 120Hz frekvencí, druhý externí displej nabídne 60Hz obnovovací frekvenci a bude mírně zakřiven. Vnitřní displej bude mít výřez, konkrétně půjde o tzv. průstřel, ve kterém najdeme fotoaparát (v levém horním rohu), naopak vnější displej jej bude mít umístěn v horním středu. Přední fotoaparát by pak měl nabídnout nespecifikovaný 32MPx senzor. 

Naopak zadní strana by mohla poskytnout 50MPx fotoaparát typu IMX766, 16MPx senzor IMX481 a 13MPx senzor Samsung S5K3M5 s maticovým designem, jako známe u Reno 6. Zařízení by mělo poskytnout 6,5palcový externí displej, 8palcový vnitřní displej, procesor Snapdragon 888 a další technologické vychytávky. Telefon by měl být představen během první poloviny příštího roku a cena by se měla pohybovat kolem 1 567 dolarů. 

Zdroje: fonearena.com, fonearena.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim