reklama

MIUI 13 Pad optimalizovan├Ż pro tablety ofici├íln─Ť ozn├ímen

MIUI 13 Pad optimalizovan├Ż pro tablety ofici├íln─Ť ozn├ímen
2021-12-29T15:00:04+01:00
ÔÇó 29. 12. 2021

Zdroj: Xiaomi

Xiaomi ofici├íln─Ť ozn├ímila opera─Źn├ş syst├ęm MIUI 13 Pad, kter├Ż je navr┼żen speci├íln─Ť pro tablety. Xiaomi jde tak ve ┼íl├ęp─Ťj├şch Applu, kter├Ż rovn─Ť┼ż vyd├ív├í OS pro sv├ę iPady.

MIUI 13 Pad p┼Öinese lep┼í├ş zobrazen├ş na velk├Żch displej├şch

MIUI 13 Pad p┼Öich├íz├ş s ┼Öadou optimalizac├ş, kter├ę jsou navr┼żeny tak, aby nejen syst├ęm Android, ale i aplikace vypadaly na obrazovk├ích tablet┼» l├ępe. Gener├íln├ş ┼Öeditel spole─Źnost Xiaomi – Lei Jun uvedl ofici├íln├ş upout├ívku, kter├í nov├Ż MIUI 13 Pad odhaluje. Tento syst├ęm bude vyu┼ż├şvat multitaskingu a umo┼żn├ş pou┼ż├şt alespo┼ł dv─Ť aplikace sou─Źasn─Ť. Do┼ílo tak├ę k optimalizaci 3 000 aplikac├ş pro lep┼í├ş zobrazen├ş na v─Ťt┼í├şch displej├şch.

Xiaomi 693x461x

Zdroj: Gizmochina

Vedle toho by m─Ťlo s nov├Żm OS p┼Öij├şt n─Ťkolik dal┼í├şch optimalizac├ş, kter├ę ale prozat├şm nebyly uvedeny. Spole─Źnost Xiaomi pl├ínuje na konec roku p┼Öedstaven├ş nov├Żch produkt┼», jako jsou Xiaomi 12, Watch S1, tak├ę syst├ęmy MIUI 13 v─Źetn─Ť MIUI 13 Pad. P┼Öedstaven├ş MIUI 13 Pad p┼Öich├íz├ş pr├ív─Ť v dob─Ť, kdy se v├Żrobci sna┼ż├şm optimalizovat zobrazen├ş aplikac├ş na v─Ťt┼í├şch obrazovk├ích. D┼»vodem je sou─Źasn├í situace kolem covidu, kter├í souvis├ş se st├íle vy┼í┼í├şmi prodeji tablet┼», coby n├ístrojem nejen pro pr├íci, ale tak├ę t┼Öeba pro online v├Żuku.

Zdroj: gizmochina.com

reklama
reklama

Jakub Sobotka

P┼»sob├ş v IT a sv─Ťt IT a mobiln├şch technologi├ş byly v┼żdy jeho v├í┼ín├ş. Ve voln├ęm ─Źase r├íd sportuje, ─Źte, nebo se toul├í p┼Ö├şrodou. A─Ź u┼żivatel Apple platformy, velmi dob┼Öe si rozum├ş i s Androidem.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentov├ín├ş se mus├şte p┼Öihl├ísit

Tmav├Ż re┼żim