reklama

Je libo hybridní hodinky s klasickým analogovým ústrojím od Lotus, Festina a Jaguar?! sponzorovaný článek

Je libo hybridní hodinky s klasickým analogovým ústrojím od Lotus, Festina a Jaguar?! [sponzorovaný článek]
2021-12-05T14:55:41+01:00
• 5. 12. 2021

Chytré hodinky zvyšují praktičnost vašeho telefonu. Jednoduše je propojíte pomocí Bluetooth a poté vám mohou oznamovat notifikace o příchozích zprávách, můžete s nimi přijímat hovory, spravovat kalendář, přehrávat hudbu, sledovat svůj zdravotní stav či sportovní výkon, a mnoho dalšího. Smarty do svého portfolia přidalo nové luxusní chytré hodinky od značek Festina, Lotus a Jaguar. 

Na výběr je hned několik opravdu zajímavých a luxusních provedení, které zaujmou každého. My jsme pro vás vybrali nejzajímavější kousky, které bychom si na našem zápěstí dokázali představit.

Lotus Connected L18802/1 zlaté

Jedná se o stylové městské hybridní hodinky, které nabízí klasické analogové ústrojí včetně ručiček, ocelové tělo, minerální sklíčko, vodotěsnost 10 ATM, Bluetooth modul, výdrž baterie až 2 roky bez nabíjení a řadu chytrých funkcí včetně upozornění na notifikace, ovládání přehrávání, nalezení ztraceného telefonu a další. 

hybridní hodinky

Lotus Connected je speciální řada stylových analogových hodinek, které spojují krásu a pečlivost mechanické konstrukce s chytrými funkcemi moderních hodinek. Designem jsou to ale stále poctivé kousky z kvalitních a odolných materiálů, které jim zkrátka sluší. Hledáte spojení mezi chytrými funkcemi a tradičním zpracováním? Už nemusíte. 

Zlatá varianta je na Smarty v prodeji za 7 990 Kč. Vybírat si ale můžete z několika dalších provedení. Katalog produktu najdete ZDE

Jaguar Connected J888/2 černé/stříbrné

Luxusní hodinky Jaguar jsou elegantní a špičkové spojení tradičních analogových postupů a moderních technologií. V mechanickém těle je navíc Bluetooth modul, který umožňuje využívat notifikací, kalendáře a dalších funkcí. K tomu si přidejte prvotřídní materiály a dokonalé hodinky jsou na světě. Proč mít něco, co šlape jako švýcarské hodinky, když můžete mít ty opravdu švýcarské – Jaguary. 

hybridní hodinky

Vše začíná u samotné konstrukce a zvolených materiálů, proto jsou Jaguar Connected tvořeny schránkou z ušlechtilé oceli s PVD povrchovou úpravou a ciferník je chráněn safírovým sklíčkem, které odolá jakýmkoliv škrábancům a rýhám. Vedle toho disponují nadstandardní voděodolností 20 ATM. Zkrátka luxusní hodinky s luxusní výbavou.

Černá/stříbrná varianta je na Smarty v prodeji za 12 390 Kč. Vybírat si ale můžete z několika dalších provedení. Katalog produktu najdete ZDE

Festina Connected 20547/1 modré

Legendární výrobce hodinek přichází na trh se stejně legendárním modelem Chrono Bike, který je ovšem nově vybavený chytrými funkcemi, díky nimž vám hodinky zvládnou jak zjednodušit každodenní život, tak i překonat nečekané výzvy. Ve speciálním balení navíc najdete náhradní kaučukový řemínek a nástroj pro jeho výměnu.

hybridní hodinky

Ať už budete pumpovat do pedálů na kole, nebo jejich kvalit budete využívat v zaměstnání, spolehnout se na ně můžete za každých okolností. Prvotřídní materiály jako ušlechtilá ocel a krycí safírové sklíčko, které je rezistentní vůči škrábancům, z nich činí dokonalé parťáky. K tomu ještě přidejte vodotěsnost 10 ATM a v cestě vám nebude bránit ani tajfun.

Modrá varianta je na Smarty v prodeji za 10 990 Kč. Vybírat si ale můžete z několika dalších provedení. Katalog produktu najdete ZDE

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim