reklama

Huawei vylepší současnou generaci MatePadu Pro

Huawei vylepší současnou generaci MatePadu Pro
2021-12-01T17:30:49+02:00
• 1. 12. 2021

Zdroj: Dotekománie

Nejvyšší řada tabletu od společnosti Huawei se zanedlouho dočká aktualizace, která ovšem nebude nijak výrazná oproti současnému zástupci. Majitelé poslední generace rozhodně o nic zásadního nepřijdou. Připravovaný tablet s názvem MatePad Pro 12.6 je právě dnes součástí nového úniku informací, a čínský výrobce dokonce ani nedokázal uhlídat první snímky zařízení.

Minimum změn

Hlavní rozdíly se očekávají jen u dvou částí. Čelní OLED panel konečně dostane 120Hz obnovovací frekvenci, což u předchůdce bylo údajně nemožné díky problémům v dodavatelském řetězci. Ostatní zůstává bez změn. To znamená 12,6palcová úhlopříčka nebo rozlišení 2 560 x 1 600 pixelů. K tomu lze přidat 90% poměr obrazovky vůči tělu a 5,6 mm tenké rámečky.

Proměnou také projde hardwarová část, kam nasadí novou čipovou sadu z řady Kirin 9000. V případě WiFi verze se ukáže model Kirin 9000E, zatímco 5G varianta poběží pod Kirinem 9000. Interní úložiště o maximální kapacitě 512 GB doplní ještě slot na rozšíření pomocí NM karty z vlastní dílny. Nemá chybět celkem 8 reproduktorů od Harman Kardon s technologií Histen 7.0 či čtveřice mikrofonů pro jedinečnou kvalitu hlasu během volání.

Posledním dílkem do skládačky je 10 050mAh baterie s 27W bezdrátovým nabíjením a rychlým 40W nabíjením pomocí kabelu. Další upřesňující informace můžeme vyhlížet v nejbližší možné době.

MatePad Pro 606x532x

Zdroj: Gizmochina.com

Zdroj: gizmochina.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat