reklama

realme možná pracuje na skládacím telefonu s fotoaparátem pod displejem

realme možná pracuje na skládacím telefonu s fotoaparátem pod displejem
2021-11-22T18:00:01+01:00
• 22. 11. 2021

Realme GT Neo2; Zdroj: Realme

Stále více OEM výrobců je přesvědčena, že budoucí trend zaujmou skládací telefony s technologií fotoaparátu pod displejem. V posledních dvou letech jsme mohli několik takových konceptů vidět a je jasné, že nyní jsme k tomuto trendu blíž než kdy jindy. Do již pomalu rozjetého vlaku se rozhodlo naskočit realme, které už v minulosti naznačilo, že se o takový koncept zajímá. 

realme se zajímá o již rozjetý vlak

Na čínské sociální síti Weibo CMO společnosti realme uvedl, že nové smartphony budou mít fotoaparáty pod displejem a takové technologie uvidíme u skládacích telefonů. Na podobném zařízení už dokonce pracuje mateřská firma OPPO, která údajně chystá skládací telefon s externím displejem. Pokud obě společnosti takové zařízení představí, připojí se do vlaku, ve kterém už sedí Huawei, Samsung a Xiaomi. 

realme

Zdroj: Gizmochina

Nedávno dokonce unikly i designové koncepty ukazující realme GT 2 Fold. Samozřejmě je potřeba brát nákresy s odstupem, ovšem leccos napovídají. Pokud jde o fotoaparáty pod displejem, realme už podala vlastní patent. Troufám si tvrdit, že takový model dorazí dříve, než bychom očekávali. Nechme se překvapit. 

Zdroj: gizmochina.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim