reklama

Palm Buds Pro jsou nová sluchátka s ANC

Palm Buds Pro jsou nová sluchátka s ANC
2021-10-26T19:30:32+02:00
• 26. 10. 2021

Palm Buds Pro; Zdroj: Palm

1

Společnost Palm již dávno neexistuje, ale samotná značka se snaží sem tam ukázat na trhu. V současnosti spadá do portfolia TLC. Očekávali jsme, že se opět dočkáme nějakého smartphonu, ale místo toho zde máme nová sluchátka Palm Buds Pro. Ty chtějí nabídnout více muziky za méně peněz.

Palm Buds Pro

Bezdrátová sluchátka Palm Buds Pro lákají především na studiovou kvalitu zvuku, k čemuž mají napomoci kvalitní 10mm reproduktory. Aby byl prožitek ještě lepší, obsahují ANC, tedy aktivní potlačení okolních ruchů. I proto jsou vybavena třemi mikrofony (každé sluchátko). Sluchátka jako taková mají baterii o kapacitě 40 mAh, což vystačí na 6 hodin poslechu hudby, případně 5 hodin s aktivním ANC. Společně s dobíjecí krabičkou lze dosáhnout na 24 hodin poslechu. O nabíjení se zde stará USB C konektor, bezdrátová technologie není k dispozici.

stazeny soubor 3 3000x1714x

Palm Buds Pro; Zdroj: Palm

O konektivitu se stará Bluetooth ve verzi 5.0 a podporují profily HFP, HSP, A2DP a AVRCP. Lze používat kodeky AAC a SBC. Samozřejmostí je dotykové ovládání a navíc je zde přímá podpora pro Siri a Google Asistenta. Palm Buds Pro mají certifikaci IPX4, což by mělo dostačovat na odolnost vůči dešti a případně potu.

Palm Buds Pro mají nastavenou cenu na 99 dolarů, což je v přepočtu přibližně 2 200 Kč. Česká cena by se mohla pohybovat kolem 2 800 Kč. Samozřejmě bude záležet na samotném zvukovém výstupu a kvalitě ANC, ale již nyní lze odhadovat, že Palm Buds Pro to nebudou mít jednoduché na současném trhu.

Zdroj: theverge.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Rostislav Zboril

26. 10. 2021, 23:40

Bože jak já miloval Palm. Propracované to kousky.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim