OnePlus Buds Z2 jsou nová sluchátka s ANC

OnePlus Buds Z2 jsou nová sluchátka s ANC
2021-10-13T19:30:54+02:00
• 13. 10. 2021

OnePlus Buds Z2; Zdroj: OnePlus

1

Před rokem společnost OnePlus představila bezdrátová sluchátka OnePlus Buds Z. Druhá generace byla představena společně s novým mobilem OnePlus 9RT v Číně. Na rozdíl od smartphonu ale očekáváme, že se OnePlus Buds Z2 dostanou na evropský a případně český trh. Nabízí celkem dobrou aktualizaci specifikací.

Vylepšení v každém ohledu

Výrobce si mírně pohrál s designem, přičemž zdůrazňuje, že má napomoci v redukci hluku způsobeném větrem. To ale není podstatná vlastnost OnePlus Buds Z2. Hlavně se chlubí aktivním potlačením hluku (ANC) až do 40 dB, přičemž napomáhají tři mikrofony a speciální algoritmy.

O konektivitu se zde stará Bluetooth ve verzi 5.2. Je podporován kodek AAC a pokud jste majiteli OnePlus 7 a novějším modelem, tak si můžete vychutnat Dolby Atmos. Je podporováno také rychlé párování OnePlus Fast Pair, ale k tomu potřebujete minimálně OnePlus 6. Reproduktory mají 11mm a mají nabídnout bohatší bassy.

OnePlus Buds Z2 2 800x607x

OnePlus Buds Z2; Zdroj: OnePlus

Samozřejmě nesmí chybět odolnost vůči vodě a prachu, což garantuje certifikace IP55. Na jedno nabití zvládnou sluchátka sama o sobě 7 hodin přehrávání hudby, s ANC pak 5 hodin. S dobíjecí krabičkou se můžete dostat na 38 hodin poslechu (s ANC na 27 hodin). Je podporováno také rychlé nabíjení Warp Charge, s kterým lze doplnit za deset minut energie na 5 hodin poslechu. OnePlus Buds Z2 také lákají na zpoždění 94 ms.

Cena OnePlus Buds Z2 byla stanovena na 499 juanů, což je v přepočtu přibližně 1 700 Kč. Případná česká cena by se mohla pohybovat okolo 2 200 Kč. K dispozici jsou sluchátka v černé a bílé barvě.

Zdroj: fonearena.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Šéfredaktor, tvůrce dotekomanie.cz, androiďák, podcaster v PZL. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Nechápem tie AC sluchátka… na čo je to dobré? Ako ak mám veľké sluchátka okolo hlavy na počúvanie hudby doma pri práci alebo tak, tak to ešte beriem, ale na čo je to dobré pri takýchto sluchátkach na cesty? Veď potrebujem počuť aj auto, aj cyklistov a ľudí okolo, nie? Aj keď sedím v autobuse / vlaku, tak sa nemôžem odstrihnúť od okolitého sveta, ale porebujem s ním koexistovať, či sa mýlim?

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 1
PanzerGlass S24 MP Mraz 2

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat