reklama

Od dnešního dne jde platit pomocí Xiaomi Mi Smart Band 6 NFC

Od dnešního dne jde platit pomocí Xiaomi Mi Smart Band 6 NFC
2021-10-25T11:30:13+02:00
• 25. 10. 2021

Zdroj: Xiaomi

3

V září jsme se dočkali uvedení chytrého náramku Mi Smart Band 6 NFC od Xiaomi s technologií NFC, přičemž novinka zamířila na český trh. Už tehdy jsme vás informovali, že platby přes tento náramek budou dostupné i u nás, ale nevěděli jsme jakékoliv podrobnosti. Nyní se české zastoupení vyjádřilo a máme zde první podporovanou banku.

Xiaomi Mi Smart Band 6 NFC a podpora

Od dnešního dne mohou náramek Xiaomi Mi Smart Band 6 NFC používat k placení klienti banky ČSOB. V následujících týdnech se dočkají klienti mBank. Xiaomi informuje, že se přidají i další banky. Vše je zajišťováno společně ve spolupráci s Mastercard.

„Jsem velmi rád, že naši fanoušci mohou ode dneška běžně platit v obchodech i pomocí jejich oblíbeného sportovního náramku Xiaomi Mi Smart Band, který v nové verzi přichází s NFC. Jako aktivní sportovec vím, jak je tato funkce důležitá. Mohu si jít v klidu zaběhat a nemusím řešit, kam uložím kartu nebo peníze. Uživatelské pohodlí, přidávání nových služeb a neustálé vylepšování těch stávajících patří ke stěžejním bodům filozofie společnosti Xiaomi,“ vysvětluje Guojun Gao ředitel české pobočky Xiaomi Inc.

Smart Band 6 NFC 1920x1080 1920x1080x

Zdroj: Xiaomi

Je zde ale ještě jedna pozitivní zpráva. Nemusíte čekat na přímou podporu nějaké banky. Od dnešního dne mohou placení používat i klienti Curve. Stačí si tedy zařídit Curve účet a poslat si na něj peníze, které se následně použijí pro placení.

Samotný inicializační proces je řešen přes aplikaci Xiaomi Wear. Následně stačí nasadit náramek, zadat PIN a můžete platit po dobu 24 hodin, nebo dokud nesundáte náramek. Následně musíte opět zadat PIN.

Zdroj: Tisková zpráva

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Martin Novák

25. 10. 2021, 15:29

Na curve už jdou posílat peníze?

Přemysl Vaculík

VIP 25. 10. 2021, 15:34

Nemělo by? Nebo mám špatné informace? Tuto službu nepoužívám, jsem u Revolut.

Martin Novák

25. 10. 2021, 21:14

Curve byl vždytakový koncentrátor pro karty, kdy peníze jen protékaly.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim